Herná stolička
Arozzi Mugello

Väčší komfort a flexibilita

Herné kreslá Arozzi Mugello prinášajú elegantné pohodlie doma aj v kancelárii. Kvalitné polstrovanie chrbta a sedadla poskytuje dobrú oporu a pohodlie, ktoré potrebujete pri dlhom sedení pri počítači.

Herné kreslá Arozzi Mugello prinášajú ešte väčší komfort a flexibilitu, zatiaľ čo budete hrať svoj obľúbený MMO alebo FPS.

Dizajn Mugello bol navrhnutý vo Švédsku s ergonimickými funkciami, vrátane nastaviteľných lakťových opierok doplnených o husté kvalitné posltrovanie na chrbtovej časti a sedadle. Mugello ponúka elegantné, farebné prevedenia.

Herná stolička Arozzi MUGELLO
Herná stolička Arozzi MUGELLO

Funkcia
hojdania

Náklon až o 12 stupňov. Nastavenie požadovaného odporu. 5 uzamykateľnými pozíciami náklonu.

Herná stolička Arozzi MUGELLO

Nastaviteľné
operadlo

Nastavte si správnu výšku pre pohodlné sedenie pri práci čí zábave.
 

Herná stolička Arozzi MUGELLO

Nastaviteľná lakťová
opierka

Nastavte si lakťovú opierku v štiroch smeroch pre čo najlepší komfort pri práci.