ESET Home Security

komplexná ochrana vášho digitálneho života

Vyberte si to najlepšie zabezpečenie pre vaše domáce zariadenia. Balík Essential sa postará o vaše súkromie spolu s rôznymi funkciami ako technológia anti-phishing, ktorá chráni pred únikom citlivých alebo osobných údajov identifikáciou falošných web stránok a podvodov. Balík Premium je vylepšený o nástroj Password Manager, šifrovanie súborov či detekovanie hrozieb. Najvyššia dostupná úroveň Ultimate dopĺňa ochranu zariadení o VPN a funkciu čistenia metadát.

ÚROVEŇ OCHRANY

Eset Home Security Essential

Eset Home Security Premium

Eset Home Security Ultimate

Nepretržitá rezidentná ochrana

Rýchle kontroly bez prerušení

Neprerušovaná ochrana pri platbách a prehliadaní

Chránené smartfóny a inteligentné domácnosti

Zabezpečené prihlásenie pomocou nástroja Password Manager

Šifrovanie citlivých údajov a fotografií

Čistenie metadát na zvýšenú ochranu súkromia

Blokovanie neželaných oznámení webových stránok

Neobmedzená služba VPN