Herný notebook od MSI GE 66 Raider Dragonshield limitovana edicia

MSI
GE66 Raider DRAGONSHIELD

VITAJTE NA PALUBE

Vitajte na palube GE66 Dragonshield a vychutnajte si mimoriadny výkon a najmodernejšie technológie. Vyzbrojený najnovšími procesoromi Intel Core a NVIDIA GeForce RTX so sci-fi dizajnom a s panoramatickým aurora osvetlením je pripravený spoznávať nové herné svety. Dragonshield limitovaná edícia je all-inclusive herný notebook od MSI. 

Herný notebook od MSI GE 66 Raider Dragonshield limitovana edicia

COLIE WERTZ a MSI

Majstrovské dielo GE66 Raider Dragonshield Limited Edition je dizajnérska spolupráca medzi spoločnosťou MSI a digitálnym umelcom Colie Wertzom, ktorý je známy svojim konceptuálnym umením a 3D modelovaním pre hollywoodske filmové hity a seriály ako napríklad Mandalorian, Star Wars, Dune, Transformers či Iron Man. "Predstavil som si, že Dragonshield je srdcom konštrukcie stroja. Je čiastočne obrnený leptanými kovovými panelmi, ktoré pripomínajú úsek vesmírnej lode." Colie Wertz úspešne premenil predstavivosť na realitu a oživil GE66 ako medzihviezdnu kozmickú loď. Vďaka tomu sa zrodila doteraz nevídaná limitovaná edícia.

Herný notebook od MSI GE 66 Raider Dragonshield limitovana edicia

JEDINEČNÝ DIZAJN I VÝKON

Vďaka najnovším procesorom Intel, Dragonshield neprekvapia žiadne ťažké úlohy, či už máte naraz zapnutých niekoľko aplikácií alebo bojujete ťažké vesmírne virtuálne bitky. Výkonná grafika GeForce RTX zas zabezpečí, že vaše hry ožijú na až 300Hz (záleží od konfigurácie) 15,6-palcovom FHD IPS displeji s úžasnou svietivosťou a vernosťou farieb. Samozrejmosťou je chladenie Cooler Booster 5 s novým dizajnom, SteelSeries klávesnica, Mystic Light, a to všetko zastrešuje výkonná batéria, ktorá sa postará o hodiny bezproblémového herného zážitku. 

Herný notebook od MSI GE 66 Raider Dragonshield limitovana edicia

STREAMUJ A HRAJ

Model GE66 vedie na trhu poskytovaním kryštálovo čistej a najostrejšej webovej kamery s rozlíšením 1080p. Teraz už nie je potrebné pripájať externú webovú kameru, iba smelo streamujte! Killer Wi-Fi 6 redefinuje online hranie a zabezpečí plynulosť a najpútavejšie komunikačné zážitky so spoluhráčmi.

PRIPOJ ČOKOĽVEK

GE66 Rider sa dodáva s najkompletnejšími I/O portami na podporu všetkých druhov prenosu údajov alebo výstupov. Poskytuje hráčom maximálnu flexibilitu pri používaní notebooku. Podporuje pripojenie až 3 externých displejov pre ešte väčší vizuálny zážitok.

Herný notebook od MSI GE 66 Raider Dragonshield limitovana edicia