Herný notebook od MSI GE 66 Raider Dragonshield limitovana edicia

MSI
GE66 Raider VALHALLA

VYTVOR SI VLASTNÚ VIKINGSKÚ LEGENDU

Dobýjajte ako Viking. MSI GE66 Valhalla Edition je limitovaná edícia, ktorá vyplynula zo spolupráce so spoločnosťou Ubisoft. Rovnako ako vikingská loď, ktorá sa pohybuje pružne a rýchlo, sa môžete vydať na limitovanej edícii MSI GE66 Valhalla cez mrazivé Severné more a podniknúť bleskurýchle prekvapivé výpady na svojich nepriateľov. Buďte neporaziteľní a vykročte na cestu k vytvoreniu vlastnej legendy.

Herný notebook od MSI GE 66 Raider Dragonshield limitovana edicia

PRELOMOVÝ VÝKON

GE66 Raider je elegantná a výkonná herná zostava poháňaná novou architektúrou GPU NVIDIA Turing a revolučnou platformou RTX. Grafika RTX spája raytracing v reálnom čase, umelú inteligenciu a programovateľné tieňovanie. Ray tracing je svätý grál hernej grafiky simulujúci fyzické správanie svetla, aby priniesol vykreslenie vo filmovej kvalite v reálnom čase aj pre tie vizuálne najintenzívnejšie hry, ako je práve Assassin Creed: Valhalla.

Herný notebook od MSI GE 66 Raider Dragonshield limitovana edicia

JEDINEČNÝ DIZAJN

Ponorte sa do stredoveku s jedinečnou technológiou leptania. Prejdite pohľadom po kovovom povrchu limitovanej edície MSI GE66 Valhalla a pocítite jedinečný drsný zárez a textúru, aké tu ešte neboli. Technológia leptania vás vráti späť do minulých dôb. Teraz si predstavte, že držíte v ruke skrytú čepeľ  a bojujete urputne ako duch Einherjara. Toto všetko odráža jedinečný dizajn GE66 Raider Valhalla. 

Herný notebook od MSI GE 66 Raider Dragonshield limitovana edicia

STREAMUJ A HRAJ

Model GE66 vedie na trhu poskytovaním kryštálovo čistej a najostrejšej webovej kamery s rozlíšením 1080p. Teraz už nie je potrebné pripájať externú webovú kameru, iba smelo streamujte! Killer Wi-Fi 6 redefinuje online hranie a zabezpečí plynulosť a najpútavejšie komunikačné zážitky so spoluhráčmi.

PRIPOJ ČOKOĽVEK

GE66 Rider sa dodáva s najkompletnejšími I/O portami na podporu všetkých druhov prenosu údajov alebo výstupov. Poskytuje hráčom maximálnu flexibilitu pri používaní notebooku. Podporuje pripojenie až 3 externých displejov pre ešte väčší vizuálny zážitok.

Herný notebook od MSI GE 66 Raider Dragonshield limitovana edicia

ASSASSIN´S CREED VALHALLA Ku GE66 RAIDER VALHALLA ZADARMO

Pri kúpe GE66 Raider Valhalla získate digitálnu verziu hry Assassin Creed Valhalla zadarmo. Všetky podmienky pre získanie hry nájdete na tomto linku.  Zároveň, ak si zakúpite GE66 Raider Valhalla Edition do 31. januára 2021 a zaregistrujete svoj produkt v členskom centre MSI, budete zaradený do žrebovania o perfektnú hernú stoličku.