LOGITECH G920 Driving Force

logitech
G920 DRIVING FORCE

Popis

KOMPATIBILNÝ S XBOX ONE A PC

Vylepšite ovládanie svojej konzoly

Volant Driving Force bol vyvinutý pre najnovšie závodné herné tituly na konzolu Xbox One. Po vyskúšaní volantu G920 Driving Force už nikdy nebudete chcieť znova pretekať s bežným ovládačom.

Volant G920 Driving Force je tiež kompatibilný s vybranými titulmi na PC vďaka Logitech Gaming Software.

Popis

SPÄTNÁ ODOZVA S DVOMI MOTORMI

Ucítite každý prenos váhy či kĺznutie gúm

Ucítite pneumatiky v každej zákrute a na každom type povrchu, každé nedotočenie či pretočenie, driftovanie. Výkonná dvojmotorová spätná odozva realisticky simuluje silové efekty pre spresnenie odozvy.

Popis

NAVRHNUTÉ PRE VÝDRŽ

Odolné závodné materiály, ktoré znesú všetko

Volant Driving Force bez problémov znesie napätia závodnej akcie a bol vyrobený pre dlhodobú spoľahlivosť. Vďaka masívnym oceľovým guľôčkovým ložiskám v hriadeli volantu a pákovým spínačom a pedálom z nerezovej ocele je G920 pretekársky volant na "dlhú trať". Je potiahnutý vysoko kvalitnou, ručne šitou kožou, ktorá evokuje dojem volantu výkonného pretekárskeho vozidla, a umožňuje pohodlnejší a istejší úchop.

Popis

ŠNEKOVÉ PREVODY BEZ VÔLE

Presné ovládanie

Šnekové prevody boli vytvorené podľa vzoru prevodov používaných v automobilových prevodovkách s cieľom znížiť nežiaduci hluk a vibrácie. Redukcia vôle udržuje volant a pedále v pokojovej polohe pre dosiahnutie maximálnej presnosti riadenia. Tento volant vám umožní výnimočne plynulé a tiché zatáčanie. Volant G920 Driving Force Racing disponuje spoľahlivým snímačom otáčania s dlhou životnosťou fungujúcim na princípe Hallovho efektu, využívajúcim magnetické polia pre určenie polohy volantu.

Popis

OTÁČANIE V ROZSAHU 900 °

Pre realistické zatáčanie na dráhe

Otáčanie v rozsahu 900 stupňov (od dorazu k dorazu) volantu G920 Driving Force umožňuje otočenie volantu o dve a pol otáčky. To je rovnaký rozsah pohybu ako pri volante skutočného vozidla.

Popis

PRUH NA VOLANTE

Zostaňte orientovaní správnym smerom

Prostredníctvom vizuálnej pomôcky vo vašom periférnom videní ľahko uvidíte, či je volant otočený. Pruh na volante predstavuje vizuálny indikátor, ktorým smerom je volant natočený.

Popis

CITLIVÁ  JEDNOTKA S PEDÁLMI

Nastaviteľná pre zaistenie maximálnej kvality ovládania

Udržujte realistickejšiu polohu tela pri riadení vďaka samostatnej podlahové jednotke s pedálmi s integrovaným plynom, brzdou a spojkou. Volant G920 Driving Force vám umožní pohodlne brzdiť, zrýchľovať a radiť rýchlosť podobne ako v skutočnom vozidle.

Brzdový pedál imituje prejav brzdového systému citlivého na tlak pre ešte pohotovejšiu a presnejšiu odozvu brzdenia. Pre ešte presnejšie ovládanie môžete čelá pedálov polohovať, čím uľahčíte vykonávanie manévrov päta-špička.

Vďaka pogumovanej základni pre tvrdé povrchy a patentovanému výsuvnému úchytnému systému na koberec zostanú pedále presne tam, kam ich položíte.

Popis

BEZPEČNÉ UCHYTENIE

Výkon, ktorý zostane tam, kde ho potrebujete

Riaďte bez obáv vďaka vedomiu, že sa volant pri agresívnych manévroch neposunie. Pretekársky volant je možné bezpečne pripevniť k stolu alebo pretekárskej súprave prostredníctvom integrovaných úchytiek či upevňovacích bodov pre skrutky.