Mýška Logitech MX Anywhere 2

logitech
MX Anywhere 2

myš, ktorá funguje kdekoľvek.

Snímanie pohybu prakticky na každom povrchu

Laserové snímanie Darkfield™ vám umožňuje bezchybné ovládanie prakticky na ľubovoľnom povrchu, vrátane skla a povrchov s vysokým leskom. Táto bezdrôtová cestovná myš funguje všade tam, kde to potrebujete – na sklenenom stole v hotelovej izbe, lesklých laminátových doskách, na sklápacích stolíkoch vo vlaku či lietadle, alebo dokonce na vašich džínsoch. Na rozdiel od bežných laserových a optických myší, ktoré využívajú nepravidelnosti povrchu pre snímanie pohybu myši, technológia Darkfield™ využíva najmenšie možné detaily k vytvoreniu miniatúrnej mapy povrchu. 

Mýška Logitech MX Anywhere 2

Duálne bezdrôtové pripojenie

Pripojte túto bezdrôtovú myš pomocou priloženého prijímača Logitech Unifying™ alebo pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth Smart.

Pre pripojenie pomocou technológie Bluetooth Smart sa uistite, či je váš počítač Bluetooth Smart Ready.

Mýška Logitech MX Anywhere 2

Ľahké prepínanie medzi 3 zariadeniami

Spárujte myš až s tromi počítačmi a jednoducho medzi nimi prepínajte stlačením tlačidla vďaka technológii Easy-Switch™. Túto bezdrôtovou prenosnú myš môžete prenášať medzi vaším počítačom v kancelárii a notebookom doma, alebo ju dokonca používať s tabletom Microsoft Surface. Pri zmene počítača už opakované párovanie nie je nutné. Stačí len stlačiť tlačidlo a je hotovo. 

Mýška Logitech MX Anywhere 2

Extra rýchly posuv

Prechádzajte dlhými dokumentami alebo webovými stránkami rýchlejšie a ľahšie. Alebo stlačením tlačidla kolieska prepnite na režim po krokoch pre presnejšie prechádzanie.

V režime voľného otáčania môžete rýchlo a plynule prechádzať aj tými najdlhšími dokumentami a webovými stránkami, a v prípade potreby otáčanie okamžite zastaviť. V režime prechádzania po krokoch môžete presne prechádzať tabuľkami, fotoalbumami či zoznamom skladieb.

Mýška Logitech MX Anywhere 2

Nabíjacia batéria

Rýchle nabíjanie. Jedna minúta nabíjania vám poskytne energiu pre jednu hodinu použitia, plné nabitie vystačí až na dva mesiace. 

Životnosť batérie sa líši v závislosti na tom, ako myšku používate. Testy ukazujú, že pri používaní myši šesť hodín denne za bežných kancelárskych podmienok vydrží batéria až dva mesiace. Pri nabíjaní stačí myš MX Anywhere 2 pripojiť k počítaču pomocou nabíjacieho kábla. 

Kompaktný a ergonomický tvar

Táto bezdrôtová prenosná myš, ktorú si vďaka jej kompaktnému tvaru môžete brať kamkoľvek so sebou, vám umožní svoje záležitosti vybavovať kdekoľvek - doma, v práci alebo na cestách.

Prístup k celej rade funkcií

Software Logitech Options™, pripravený k použitiu ihneď po vybalení, vám umožní pridať funkcie a prvky na mieru šité pre myš MX Anywhere2. Upravte si rýchlosť rolovacieho kolieska a kurzoru, aktivujte tlačidlo pre gestá pre reprodukciu dotykových gest systému Windows® alebo Mac OS®, zmeňte priradenie tlačidiel myši, a veľa ďalšieho pomocou praktického softwaru Logitech Options.

Mýška Logitech MX Anywhere 2