LOGITECH Ultra-Thin Touch Mouse T630

logitech
ULTRA-THIN TOUCH MOUSE T630

Stvorená pre váš ultrabook

Prekrásne spracovaná. Dômyselne navrhnutá.

Myš T630 disponuje super tenkým tvarom a je ľahká ako pierko, vďaka čomu prakticky bez povšimnutia zapadne do brašne s počítačom alebo dokonca do vrecka aj tých nejvypasovanějších džínsov. Vašu obľúbenú myš si budete môcť brať všade so sebou.

Ovládanie pomocou dotykov

Vychutnajte si prechádzanie v systéme Windows® 8-ľahko a s istotou. Myš T630 zjednodušuje dotykové ovládanie pomocou prirodzených, intuitívnych gest, pri ktorých vykonávaní budete vyzerať dobre -a cítiť sa dobre.

Ultra prenosná dvojica

Myš T630 disponuje super tenkým tvarom a je ľahká ako pierko, vďaka čomu prakticky bez povšimnutia zapadne do brašne s počítačom alebo dokonca do vrecka aj tých nejvypasovanějších džínsov. Vašu obľúbenú myš si budete môcť brať všade so sebou.

Perfektne tvarovaná pre uchopenie končekmi prstov

Pri dĺžke niečo cez 7,5 cm a šírke 5 cm sa myš T630 pri ovládaní spolieha len na končeky vašich prstov. Presný snímač reaguje aj na tie najmenšie pohyby, a dotyková plocha registruje deväť rôznych dotykových gest.

Rýchle nabíjanie

Samotná minúta nabíjania vám poskytne dostatok energie pre ďalšiu hodinu práce. A keď sa vybije, stačí ju pripojiť. Vaša myš sa dobíja cez rozhranie USB, takže bude vždy pripravená na akciu.

LOGITECH Ultra-Thin Touch Mouse T630