Microsoft Office 365

Legendárny kancelársky balík pre domácnosti

Klasické aplikácie balíka Microsoft Office zdokonalia Vaše prezentácie, umožnia Vám organizovať svoje dáta alebo vytvoriť nádherné prezentácie. Na výber máte z viacerých verzií programu, takže si viete vybrať ten, ktorý Vám presne vyhovuje. Nižšie nájdete porovnanie obsahov jednotlivých licencií, ale aj typ licencií či možnosti použitia.

Kancelársky balík Microsoft Office 2019

Microsoft Office 365
Family

Jedno praktické predplatné až pre 6 ľudí. Obsahuje prémiové aplikácie na podporu produktivity, až 6 TB cloudového ukladacieho priestoru (1 TB na osobu) a rozšírené zabezpečenie pre všetky vaše zariadenia.

Aplikácie, ktoré sú súčasťou

Outlook

Outlook

Word

Word

Excel

Excel

PowerPoint

PowerPoint

Publisher

Publisher

Access

Access

Služby, ktoré sú súčasťou

OneDrive

OneDrive

Skype

Skype


Microsoft Office 365
Personal

Jedno praktické predplatné, ktoré obsahuje prémiové aplikácie na podporu produktivity, 1 TB cloudového ukladacieho priestoru a rozšírené zabezpečenie pre všetky vaše zariadenia.

Aplikácie, ktoré sú súčasťou

Outlook

Outlook

Word

Word

Excel

Excel

PowerPoint

PowerPoint

Publisher

Publisher

Access

Access

Služby, ktoré sú súčasťou

OneDrive

OneDrive

Skype

Skype