MSI - MAG MEG MPG skratky

MAG, MEG, MPG
Čo znamenajú tieto skratky?

Spoločnosť MSI je známa predovšetkým vďaka svojmu hernému portfóliu. Veľa jej novších produktov, či už ide o počítače alebo monitory, však nesie pred menom skratky MAG, MEG alebo MPG. Čo tieto prívlastky ale znamenajú a majú vplyv na parametre produktu?

MSI - MAG MEG MPG skratky

SÉRIE, KTORÉ ODRÁŽAJÚ SVET HRÁČOV

Pôvodne spoločnosť MSI označovala skratkami MAG, MEG a MPG série základných dosiek, ktoré sa takýmto spôsobom snažila priblížila hernému svetu prostredníctvom názvu. Názvy série tak odrážali rozsah schopností a funkcií, tvar dosky, to, pre aký typ užívateľa je primárne určená a napokon aj cenovú hladinu. Postupne prívlastok MAG, MEG či MPG dostali nielen desktopy obsahujúce jednolivé série základch dosiek, ale pôvodnú ideu delenia produktov na základe uvedených kritérií nasledovali aj monitory, PC skrinky či chladenie. MAG séria sa tak zameriava na funkčnosť a odolnosť, MEG je navrhnutá pre hardcore hráčov a MPG séria je určená pre hŕačov, ktorí si potrpia aj na vzhľad.

MSI - MAG MEG MPG skratky

SÉRIA MEG

ULTIMÁTNY DIZAJN PRE EXTRÉMNYCH HRÁČOV

Séria MEG - MSI Enthusiast Gaming - je vytvorená pre tých, ktorí milujú surovú silu a nechcú robiť kompromisy vo výkone. Tento segment obsahuje najprémiovejšie produkty spoločnosti MSI postavené na najvyšších štandardoch. Základné dosky série MEG ponúkajú najlepšiu sadu funkcií vo svojej triede, aby váš procesor Intel našiel nové limity - bezpečne a ľahko. Sú navrhnuté pre extrémne pretaktovanie a rozšíriteľnosť. Séria MEG sa zameriava predovšetkým na maximálny výkon a efektívne chladenie - čo je ideálna voľba pre hráčov, ktorí chcú len to najlepšie. Snaží sa prekonať súčasné herné produkty, aby posunula hranice kvality hrania. Kombinácia silných stránok existujúceho arzenálu od MSI s novou inovatívnou technológiou vedie k významnému zlepšeniu prevádzkovej a hernej účinnosti. Získajte úplnú kontrolu nad výkonom a personalizáciou s týmto najvyšším herným radom.

MSI - MAG MEG MPG skratky

SÉRIA MAG

PODMAŇ SI BOJISKO

Séria MAG - MSI Arsenal Gaming - sa zameriava na funkčnosť a odolnosť. Je zameraná na bohaté kovové povrchy a odolný drsný exteriér. Základné dosky tejto série nie sú ničím iným ako prejavom sily a spoľahlivosti. Sú navrhnuté tak, aby zvládli najnovšie procesory Intel a pomohli vám dosiahnuť výkon potrebný pre príjemný herný zážitok. Cieľom tejto zostavy je priniesť jedinečnú rovnováhu medzi vynikajúcou kvalitou, spoľahlivosťou, výkonom a vzhľadom. Zameriava sa na poskytovanie najlepších používateľských skúseností a má jednoduchý inštalačný proces spojený s priateľským užívateľským rozhraním, vďaka čomu je najlepšou voľbou aj pre hráčov na základnej úrovni.

MSI - MAG MEG MPG skratky

SÉRIA MPG

HRAJ ŠTÝLOVO

Séria MPG - MSI Performance Gaming - kombinuje atraktívny vzhľad a optimálny výkon. Rad MPG prináša hráčom to najlepšie, pretože umožňuje plné farebné vyjadrenie vďaka pokročilému riadeniu a synchronizácii osvetlenia RGB.  S radom MPG upútate pozornosť spoluhráčov a prinútite závidieť protivníkov. Zameriava sa na poskytovanie množstva možností prispôsobenia a rozšírenia, jedinečného vzhľadu a dojmu exkluzivity. Základné dosky tejto série poskytujú výkon a spoľahlivosť hráčom a streamerom a určite nadchnú hráčov, ktorí chcú najlepší herný zážitok a zároveň nádherný dizajn, vďaka ktorému bude ich počítač vyčnievať z davu.