MSI Alpha 17 herny notebook

MSI
ALPHA 17

HERNÝ NOTEBOOK S 7nm TECHNOLÓGIOU

Alpha 17 spaľuje svet herných notebookov kombináciou najpokročilejšej 7nm technológie procesoru AMD Ryzen a Radeon RX grafiky. Pohlcujúci obrovský reproduktor a zvuk vo vysokom rozlíšení ponúkajú realistický zvukový zážitok. Exkluzívny tepelný systém Cooler Boost 5 zaisťuje konzistenciu akýchkoľvek vysoko výkonných úloh. Vďaka týmto herným funkciám ste pripravený zdolať všetky herné bitky!

MSI Alpha 17 herny notebook

POHÁŇANÝ SILOU BUDÚCNOSTI

Alpha 17, ktorý bol vyrobený pomocou najnovšej prelomovej technológie 7nm s procesormi AMD Ryzen a grafickými kartami AMD Radeon poskytuje hernú silu na vysokej úrovni. Vychutnajte si bezprecedentné zvýšenie rýchlosti a výkonu pre multitasking a veľké pracovné zaťaženie v najnovšej generácii výkonných herných notebookov. FidelityFX zvyšuje ohromujúcu vizuálnu vernosť a zároveň znižuje záťaž GPU, čím zlepšuje vizuálnu kvalitu aj výkon.

MSI Alpha 17 herny notebook

VŠETKO PRE HRU

Prispôsobte si každú klávesu podľa svojich predstáv alebo dokonca sledujte tanec svetiel podľa svojej obľúbenej melódie. Revolučné chladenie zabezpečené vyhradeným tepelným riešením pre procesor aj GPU s celkom 7 tepelnými rúrami zaisťujú maximálny výkon aj pri extrémnych hrách. 15,6 FHD displej s voliteľnou funkciou AMD FreeSync Premium poskytuje hráčom plynulý herný zážitok bez trhania a špičkový výkon. Hrajte bez kompromisov, hrajte sebaisto s vysokou obnovovacou frekvenciou a nízkou latenciou. Samozrejmosťou je softvér ako MSi Dragon Centre, MSI App Player a Steelseries Engine 3.

MSI Alpha 17 herny notebook
MSI Alpha 17 herny notebook

• voliteľný procesor až do AMD Ryzen 7 4800H
• Windows 10 Home Až
• voliteľná grafická karta až do AMD Radeon RX 5600M, 6 GB GDDR6
• 17,3" displej s rozlíšením FHD (1920x1080) displej s tenkým rámom na úrovni IPS, podpora technológie AMD Radeon FreeSync (voliteľné)
• Per-Key RGB herná klávesnica od SteelSeries (voliteľné)
• 5x väčšie inovované obrovské reproduktory pripravené na zvuk vo vysokom rozlíšení
• nové MSI Dragon Center s exkluzívnym herným režimom 2.0
• MSI App Player pre bezproblémový herný zážitok medzi mobilným telefónom a počítačom

Odporúčané produkty (1)

MSI Alpha 17 A4DEK-020CZ
MSI Alpha 17 A4DEK-020CZ

AMD Ryzen 7 4800H (BNCH-19207b) / 17,3" FHD Matný IPS 144Hz / 16GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 512GB + HDD 1000GB (7200rpm) / AMD Pro 5500M 6GB / WiFi / BT / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / LAN / HDMI / miniDisplayPort / bez DVD / Win10H 64-bit (SK+CZ) / tmavosivý / 2r (2r) Carry-In

1 544,66 €
Na sklade