MSI Creator 17

Inovatívny notebook s Mini LED displejom

Creator 17 prichádza s prelomovou Mini LED technológiou, ktorá je prvý krát integrovaná v tele notebooku. Poháňa ho procesor Intel Core 10.generácie a grafická karta NVIDIA GeForce RTX. Vychutnajte si skvelé farby a realistické zobrazenie v kombinácií s výkonom novej generácie. Tento notebook je stvorený pre tvorcov.

Profesionálny notebook MSI Creator 17

Prekročte hranice svojej predstavivosti

Vo vnútri notebooku Creator 17 sa nachádzajú skvelé procesory Intel Core, ktoré obsahujú až 8 jadier. Vďaka tomu je ideálny aj pre náročnú prácu, ako napriklad multitasking alebo profesionálne renderovanie. Či už plánujete robiť grafický dizajn, editovanie videí alebo 3D rendering, Creator 17 Vám ponúkne všetko na to, aby ste svoj nápad dotiahli k dokonalosti.

Profesionálny notebook MSI Creator 17

Spoznajte RTX

Aby ste si mohli byť istí tým najlepším výkonom, Creator 17 obsahuje v sebe výkonnú grafickú kartu NVIDIA RTX, ktorá Vám umožní robiť náročné úlohy. Napriek svojmu tenkému dizajnu je tento notebook dokonale pripravený na kreatívnu prácu, ktorú zvláda rýchlo a bez problémov.

Profesionálny notebook MSI Creator 17

Displej novej generácie

Creator 17 prichádza s úžasným Mini LED displejom. Táto inovatívna technológia Vám umožní vidieť dokonale presné farby, takže splní aj náročné požiadavky grafických dizajnérov. Jeho displej má tie najlepšie parametre, vrátane 100% DCI-P3 farebného gamutu, svietivosti 1000 nitov a rozlíšenia 4K. Nech už plánujete robiť čokoľvek, môžete si byť istí tým najlepším zobrazením.

Profesionálny notebook MSI Creator 17
Profesionálny notebook MSI Creator 17

Nekompromisná produktivita

Pri výkonných a zároveň tenkých notebookoch môže ľahko dôjsť k prehrievaniu. Preto je Creator 17 vybavený špeciálnym dizajn ventilátor a novou Cooler Boost technológiou, ktorá zaručí optimálne chladenie. 

Ultraprenosný dizajn

Aby ste mohli pracovať skutočne kdekoľvek, spoločnosť MSI navrhla Creator 17 tak, aby dokonale vyhovel Vašim potrebám. Nielenže je vyrobený tak, aby bol kompaktný a prenosný, ale ponúka aj dlhú výdrž batérie s funkciou rýchleho nabíjania. Samozrejmosťou je aj široký výber portov pre pripojenia Vašich periférnych zariadení.

Profesionálny notebook MSI Creator 17