MSI
CREATOR PS321

TVORTE JEDINEČNÉ MOMENTY

Séria Creator PS321 bola inšpirovaná kombináciou západnej olejovej a východnej atramentovej maľby. Asymetrický kruh a zakrivená čiara na zadnej strane monitora dokonale splývajú so symetrickým štvorcom na prednej strane - integrujú divácky zážitok do života tvorcov. Toto je Dokonalosť.

Monitor MSI CREATOR PS321 profesionálny monitor pre grafikov
Monitor MSI CREATOR PS321 profesionálny monitor pre grafikov

DYCHBERÚCE ODTIENE

Vernosť. Presnosť. Živosť. Séria Creator PS321 je výrobcom vopred kalibrovaná, aby bola zaručená špičková vernosť farieb. Displej potom prechádza prísnym testovaním, ktoré zaisťuje plynulejšie farebné prechody, lepšiu rovnomernosť a vysokú presnosť farieb s hodnotou delta-E (△ E) ≤ 2 farebným rozdielom.

Monitor MSI CREATOR PS321 profesionálny monitor pre grafikov
Monitor MSI CREATOR PS321 profesionálny monitor pre grafikov

JASNÝ. HLADKÝ. DETAILNÝ.

Panel IPS umožňuje oddávať sa čistým a realistickým odtieňom s presnejšou farbou a kombináciou širšieho kontrastného pomeru, aby poskytoval skutočne prémiovú kvalitu obrazu, bez ohľadu na zábavu alebo tvorbu. Široké pozorovacie uhly 178 stupňov zaisťujú minimálne skreslenie a posun farieb aj pri sledovaní z extrémnych pozícií.

ŽIVÝ. BOHATÝ. ÍNTENZÍVNY.

Reprodukujte vaše vízie, zachyťte krásu prírody. Creator PS321 spĺňa vysoké štandardy pokrytia Adobe RGB, sRGB a DCI-P3/ Display P3 (záleží od konkrétneho modelu). VESA certifikácia DisplayHDR 600 zas zabezpečí najvernejší obraz so širším kontrastom medzi najjasnejšími a najtmavšími oblasťami. 

Monitor MSI CREATOR PS321 profesionálny monitor pre grafikov
Monitor MSI CREATOR PS321 profesionálny monitor pre grafikov

ERGONOMICKÝ DIZAJN

Creator PS321 zaisťuje pohodlnú pracovnú a zobrazovaciu pozíciu vždy, keď zdieľate svoju kreativitu s ostatnými. Ergonomicky navrhnutý stojan s nastavením sklonu, natočenia a výšky podporí vašu tvorbu. 

Monitor MSI CREATOR PS321 profesionálny monitor pre grafikov

CREATOR OSD

Vďaka exkluzívnemu programu MSI Creator OSD je absolútne nenáročné upravovať a prepínať obraz v obraze (PIP) aj obraz v obraze (PBP), čo vám umožní sledovať kreatívny obsah z viacerých zdrojov súčasne. Softvér je vyvinutý pre ľahký prístup k profilu obrazovky, farebným režimom a asistencii na obrazovke kedykoľvek. Pomôže vám nájsť ten najsprávnejší a najpresnejší farebný rozsah pre každú tvorbu.

INTUITÍVNA POMOC

Pred tlačou presne skontrolujte skutočnú veľkosť obsahu. Program MSI Creator OSD aj intuitívny 5-smerný navigačný joystick vám pomôžu tvpriť najviac intuitívnym a inteligentným spôsobom.

Monitor MSI CREATOR PS321 profesionálny monitor pre grafikov

Odporúčané produkty (2)

MSI Creator PS321URV 32"
MSI Creator PS321URV 32"

32,0" UHD (4K) 3840x2160px (16:9) 60 Hz IPS LED LCD / Adobe RGB 99% sRGB 99% / HDMI / DisplayPort / USB 3.2 / VESA 100x100mm / Výškovo nastaviteľný / čierny / Multimediálny / 2r (2r) Carry-In

844,91 €
Na sklade
MSI Creator PS321QR 32"
MSI Creator PS321QR 32"

32,0" QHD 2560x1440px (16:9) 165 Hz IPS LED LCD / Adobe RGB 99% sRGB 99% / HDMI / DisplayPort / USB 3.2 / VESA 100x100mm / Výškovo nastaviteľný / čierny / Multimediálny / 2r (2r) Carry-In

777,56 €
Na sklade