Profesionálny notebook pre tvorcov MSI Creator Z16

MSI
CREATOR Z16

Precíznosť na prvom mieste 

Tie najlepšie výtvory často začínajú na presných výpočtoch a dizajne. Najdokonalejšie diela pochádzajú práve z renesancie, éry, ktorá sa zapísala do dejín matematickou a geometrickou krásou. A práve od obdobia renesancie, vedeckej revolúcie, osvietenstva sú všetky veľké evolúcie postavené na remeselnej zručnosti, estetike a vede. Nový Creator Z16 v sebe spája dizajn s inovatívnou technológiou, zavádza nás do novej kapitoly, kde sa technológie prepájajú s estetikou čím ďalej tým viac. 

Profesionálny notebook pre tvorcov MSI Creator Z16

Brilantný výkon

O brilantný výkon profesionálnych notebokov Creator Z16 sa plne postarajú procesory Intel Core v kombinácii s dedikovanými grafickými kartami nVidia. Vďaka nim môžete rozvíjať svoju kreativitu a tvorivosť po všetkých smeroch. A aby produktivita zostala bez akýchkoľvek kompromisov, exkluzívna technológia Cooler Boost navrhnutá priamo od MSI zaistí optimálny odvod tepla spolu s vylepšeným prúdením vzduchu Cooler Boost Trinity+.   

EuFória Zvuku

Zažite novú úroveň zvuku s audio systémom Dynaudio. Kvalita svetovej triedy spolu s technológiou Speaker Tuning Engine vygeneruje poriadne zvučné basy a čisté vokály. 

Profesionálny notebook pre tvorcov MSI Creator Z16

Verný OBRAZ

Tvorte so skvelým displejom True Pixel, ktorý sa postará o verný a živý obraz. 16-palcový displej s rozlíšením QHD sa môže pochváliť farebným gamutom DCI-P3 na úrovni 100%, továrenskou kalibráciou farieb Delta-E<2 či technológiou True Color. Tvorcovia ocenia aj pomer panelu 16:10, ktorý poskytne viac priestoru oproti klasickému rozmeru. V rámci filozofie dizajnu bol Creator Z16 zostrojený s dotykovou obrazovkou pre intuitívne interakcie, ktoré umožnia bezproblémovo a efektívne vytvárať prepracovné umelecké diela. 

NProfesionálny notebook pre tvorcov MSI Creator Z16

Výbava je dôležitý aspekt

Doprajte si zariadenie s poriadnou výbavou portov. Creator Z16 má po svojich bokoch zabudované najmodernejšie porty, pri ktorých oceníte hlavne rýchlosť - Thunderbolt 4 poskytne možnosť prenosu až 40Gb/s. K dispozícii je aj čítačka kariet a USB typu A. Notebook vo svojom vnútri ukrýva najnovší štandard WiFi 6E, ktorý zabezpečí hladké, stabilné a rýchle pripojenie do online sveta. Vychutnajte si tak plynulé streamovanie či rýchle zdieľanie nápadov so svojím okolím. 

Profesionálny notebook pre tvorcov MSI Creator Z16