MSI
Creator Z16HX Studio

Sila vašej tvorby

Nechajte naplno pracovať kreativitu a poskytnite jej skvelý priestor na realizáciu. Zariadenie Creator Z16HX Studio prichádza s dokonale prepracovaným CNC telom v nádhernom prevedení farby Lunar Grey. Notebook je vhodný pre profesionálov z rôznych oblastí pre jeho širokú využiteľnosť, praktickosť a výkon. 

Notebook MSI Creator Z16HX Studio

detailný A precízny

O vykreslenie aj tých najmenších detailov sa postará 16-palcový QHD displej v pomere 16:10 s technológiou True Pixel Display. Zariadenie je vybavené dotykovou obrazovkou pre intuitívne interakcie, ktorá vám umožní pohodlnejšie pracovať na vašich úlohách a hlavne tvoriť. 

Notebook MSI Creator Z16HX Studio

Výkon, ktorý stojí za to

Zostava najnovších komponentov ukrytých v kovovom tele notebooku Creator Z16HX Studio je stvorená pre tvorcov a grafikov. Procesory Intel Core i7, i9 a grafické karty nvidia sú skvelou kombináciou, ktorú dopĺňa pamäť DDR5 a vysokokapacitné SSD úložisko.

Vaše nápady

S notebookom Creator Z16HX Studio uzrú svetlo sveta vaše nápady rýchlejšie. Výhodou tohto zariadenia je hlavne optimalizovaná efektivita úloh s výrazne kratším časom spracovania v aplikáciách náročných na výkon. Takže taký Photoshop, Premiere Pro a mnohé ďalšie budú pracovať rýchlejšie. 

Notebook MSI Creator Z16HX Studio

precízne chladenie

Exkluzívna technológia chladenia Cooler Boost poskytuje nový dizajn chladiča Vapor Chamber Cooler, ktorý je dôležitou súčasťou zariadenia Creator Z16HX Studio. Väčšia tepelná kapacita znižuje hluk a teplotu, čím udržuje stabilný výkon pri používaní vysoko náročných softvérov. 

Notebook MSI Creator Z16HX Studio

Láme Aj hranice

Základom každého kvalitného notebooku je batéria s dlhou výdržou, ktorou disponuje aj Creator Z16HX Studio. Zároveň si doplňte technológiu rýchleho nabíjania a viete, že aj v prípade, že sa vám notebook vybije rýchlo sa vrátite naspäť k svojej práci či samotnej nabitej batérii. 

Notebook MSI Creator Z16HX Studio

Odporúčané produkty (1)

MSI Creator Z16 HX Studio A13VGTA Lunar Gray

Intel Core i9-13980HX (BNCH-49345b) / 16,0" WQXGA Lesklý Touch IPS 165Hz / 64GB DDR5 / M.2 PCIe SSD 1000GB / nVidia RTX 4070 8GB / WiFi / BT / FPR / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / Thunderbolt 4 / bez DVD / Win11Pro 64-bit / sivý / 2r (2r) Carry-In

3 015,80 €
Na sklade