Profesionálny notebook pre tvorcov MSI Creator Z17

MSI
CREATOR Z17

Spojenie technológie a estetiky

Nádherné šasi notebooku Creator Z17 vo farbe Lunar Grey ukrývajú v sebe výkon 12. generácie procesorov Intel Core spolu s operačnou pamäťou typu DDR5. Kvalitný dotykový displej s pomerom 16:10 a podpora chladiča Trinity+ vám ukážu, aké je to zažiť dokonalé spojenie technológie a estetiky.

Profesionálny notebook pre tvorcov MSI Creator Z17

Brilantný výkon

Najnovšie procesory Intel Core i9 12. generácie poskytnú vašej kreativite možnosť rozvíjať sa na profesionálnej úrovni. Grafické karty série NVIDIA GeForce RTX 30 pomôžu oživiť kreatívny svet okolo vás a plne podporia tvorivosť. Creator Z17 umožní vyťažiť to najlepšie z najlepšieho, čo zároveň podporí aj exkluzívna technológia Cooler Boost Trinity+ pre optimálny odvod tepla a chladenie.  

Sluchová Eufória

Pocíťte silu štyroch stereo reproduktorov a zažite úplne nový štandard zvuku s audio systémom Dynaaudio a DTS. Prosto zvuk na úrovni svetovej triedy.

Profesionálny notebook pre tvorcov MSI Creator Z17

POZORUHODNé VIZUÁLy

Vizualizujte si svoju prácu so skvelým displejom True Pixel. Poskytuje realistický obraz, 100% farebný gamut DCI-P3, továrensky kalibrovanú presnosť farieb Delta-E <2 a technológiu True Color - všetko potrebné pre realizáciu kreatívnej práce. Dotykový displej uľahčuje navigáciu, čím jednoznačne zefektívni aj vašu prácu. Multidotyková funkcia umožňuje rýchlejšie a intuitívnejšie interakcie, ako napríklad rýchle posúvanie, priblíženie alebo zväčšenie, pričom pri vybraných konfiguráciách je k dispozícii aj dotykové pero. 

Profesionálny notebook pre tvorcov MSI Creator Z17

Využite všetky možnosti

Konektivita notebooku Creator Z17 je jeho veľkou výhodou. Používatelia ocenia najmä dva porty Thunderbolt 4, ktoré poskytnú všestrannosť a možnosť prenosu až 40GB/s. K dispozícii je aj čítačka kariet, USB-Port typu A a HDMI port. S daným notebookom získate nielen dostatočnú flexibilitu na ukladanie a zdieľanie svojich nápadov, ale aj podstatne odolné zariadenie preverené vojenským certifikátom MIL-STD-810G. O Bleskovú rýchlosť a hladký chod internetu aj v preplnenom prostredí sa postará Wi-Fi 6E. 

Profesionálny notebook pre tvorcov MSI Creator Z17