Herný notebook MSI Crosshair 15

MSI
CrossHair 15

pripravený zapojiť sa

Neznáme sily sa infiltrovali. Prichádza invázia. Zem postupne upadá do chaosu a vy ste zručný v streľbe. Ste poslednou nádejou ľudstva. Buďte dobre vyzbrojený pokročilou hernou zbraňou - Crosshair 15. Zaujmite pozíciu, pripravte sa, zamierte, streľte a znova! 

0Herný notebook MSI Crosshair 15

tvrdá sila do boja

S najnovšími procesoromi Intel Core 12. generácie vám Crosshair 15 poskytne podstatnú podporu pri tvorbe projektov, multitaskingu, či hrách, ktoré sú náročné na výkon. K tomu samozrejme výkonné grafické karty nVidia GeForce RTX 3000, ako aj chladenie s novým dizajnom Cooler Boost 5 a o zábavu máte naozaj postarané.     

tak ako má byť

Ponorte sa do hudby, vychutnajte si prvotriednu kvalitu zvuku s audio systémom Hi-Resolution Audio. Notebook vo futuristickom štýle so sci-fi prvkami, ktoré sú inšpirované napätím a znepokojenosťou plne dotvorí hernú atmosféru. 

Herný notebook MSI Crosshair 15

Bleskovo rýchly a plynulý

Displej prispôsobený priamo pre hráčov. Vysoká obnovovacia frekvencia na úrovni 165Hz, plynulý obraz a QHD rozlíšenie, sú jednoznačne kombináciou, ktorá vám pomôže zažiť novú úroveň hrania.

Herný notebook MSI Crosshair 15

Základom je Výbava

Do hry jedine s poriadnou výbavou! Herné zariadenie Crosshair 15 poskytne širokú škálu portov aj poriadne internetové pripojenie. K dispozícii je USB Typu C, USB Typu A, HDMI,... No a o stabilné pripojenie sa postará najnovší štandard Wi-Fi 6, ktorý bol navrhnutý s cieľom poskytnúť a zabezpečiť bleskovo rýchle hranie, najlepšie streamovanie či maximálny komunikačný zážitok. 

Herný notebook MSI Crosshair 15
Herný notebook MSI Crosshair 15

• najnovšie procesory Intel Core i9 alebo i7 (záleží na konkrétnej konfigurácii);
• Windows 11 Home/Windows 11 Pro;
• najnovšie grafické karty GeForce RTX 3000;
• 15,6" QHD IPS displej s tenkým rámikom 165Hz 100% DCI-P3;
• podsvietená klávesnica MSI Exclusive Spectrum ;
• exkluzívna technológia Cooler Boost 5;
• MSI Center s exkluzívnym herným režimom;
• MSI App Player pre bezproblémový herný zážitok medzi mobilom a PC;
• zvuk vo vysokom rozlíšení;

Odporúčané produkty (1)

MSI Crosshair 15 B12UGZ-072CZ
MSI Crosshair 15 B12UGZ-072CZ

Intel Core i7-12700H (BNCH-26621b) / 15,6" WQHD Matný IPS 165Hz / 16GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 1000GB / nVidia RTX 3070 8GB / WiFi / BT / USB 2.0 / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / LAN / HDMI / bez DVD / Win11H 64-bit / čierny / 2r (2r) Carry-In

2 267,10 €
Informujte sa