MSI GE63 raider herný notebook

MSI
GE63 Raider RGB

HRA SA STÁVA SKUTOČNOU

Elegantné a výkonné stroje GE63 Raider sú poháňané novou architektúrou NVIDIA Turing a revolučnou platformou RTX. Spájajú v sebe raytracing v reálnom čase a umelú inteligenciu, ktoré robia herný zážitok skutočnejším ako kedykoľvek pred tým.

MSI GE63 raider herný notebook

ZÁŽITOK Z GRAFIKY

Raytracing tvorí základ vykresľovania grafických scén. Simuluje fyzické správanie svetla a prináša dokonalé zobrazovanie v reálnej kvalite aj do vizuálne náročných hier. Deep Learning Super Sampling (DLSS) je nová technológia grafických kariet RTX, ktorá využíva silu strojového učenia a umelej inteligencie. Učí grafický procesor renderovať ostrý obraz a zároveň je až 2-krát výkonnejší, než predchádzajúca generácia grafických procesorov, ktoré využívali tradičné metódy vyhladzovania.

MSI GE3 raider herný notebook

VŠETKO PRE HRU

GE63 Raider RGB s osvetlením krytu a klávesnice vám poskytuje kontrolu nad osvetlením. Dve časti môžu byť prepojené alebo riadené samostatne. Vytvárajte prakticky nekonečné kombinácie s 16,8 miliónom farieb. Revolučné chladenie zabezpečené vyhradeným tepelným riešením pre procesor aj GPU s celkom 8 tepelnými trubicami poteší každého herného nadšenca, ktorý vie, aké je chladenie v herných strojoch dôležité. Exkluzívny softvér MSI Dragon Center pomáha ovládať a prispôsobovať váš GE63 Raider presne tak, ako aktuálne potrebujete a MSI APP Player zas prináša plynulý herný zážitok medzi mobilnými hrami a PC platformou. Všetky kvality tohto herného notebooku od MSI podčiarkuje 144 Hz FHD IPS displej bezkonkurenčnej rýchlosti a jansosti. 

MSI GE3 raider herný notebook
MSI GE3 raider herný notebook
MSI GE63 raider herný notebook