MSI GE65 raider herný notebook

MSI
GE65 Raider

HRA SA STÁVA SKUTOČNOU

Elegantné a výkonné stroje GE66 Raider sú poháňané novou architektúrou NVIDIA Turing a revolučnou platformou RTX. Spájajú v sebe raytracing v reálnom čase a umelú inteligenciu, ktoré robia herný zážitok skutočnejším ako kedykoľvek pred tým. Patentovaná technológia Dragon Armor, ktorá sa skladá z nepravidelných prieduchov a kovovej sieťoviny na spodnej časti, ešte vylepšuje výkon a chladenie tohto herného notebooku od MSI.

MSI GE65 raider herný notebook

ZÁŽITOK Z GRAFIKY

Ray tracing je svätý grál hernej grafiky, simulujúci fyzické správanie svetla, aby priniesol vykreslenie v kinematickej kvalite v reálnom čase aj pre vizuálne najintenzívnejšie hry. Deep Learning Super Sampling (DLSS) je nová technológia grafických kariet RTX, ktorá využíva silu strojového učenia a umelej inteligencie. Učí grafický procesor renderovať ostrý obraz a zároveň je až 2-krát výkonnejší, než predchádzajúca generácia grafických procesorov, ktoré využívali tradičné metódy vyhladzovania.

MSI GE65 raider herný notebook

VŠETKO PRE HRU

Revolučné chladenie zabezpečené vyhradeným tepelným riešením pre procesor aj GPU s celkom 7 tepelnými trubicami poteší každého herného nadšenca, ktorý vie, aké je chladenie v herných strojoch dôležité. Exkluzívny softvér MSI Dragon Center pomáha ovládať a prispôsobovať váš GE65 Raider presne tak, ako aktuálne potrebujete a MSI APP Player zas prináša plynulý herný zážitok medzi mobilnými hrami a PC platformou. Všetky kvality tohto herného notebooku od MSI podčiarkuje jedinečný 240 Hz FHD IPS displej s funkciou Matrix, ktorý umožňuje súčasne zapojiť až 3 monitory pre ešte vyššiu produktivitu a zábavu. 

MSI GE65 raider herný notebook

Odporúčané produkty (1)

MSI GE65 Raider 9SF-030CZ
MSI GE65 Raider 9SF-030CZ

Intel Core i7-9750H (BNCH-11374b) / 15,6" FHD Matný TN 240Hz / 16GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 512GB + HDD 1000GB (7200rpm) / nVidia RTX 2070 8GB / WiFi / BT / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / HDMI / miniDisplayPort / bez DVD / Win10H 64-bit (SK+CZ) / čierny / 2r (2r) Carry-In

1 942,01 €
Informujte sa