Herný notebook od MSI GE66 Raider

MSI
GE66 Raider

OBJAV NOVÝ SVET

GE66 Raider je vybavený výkonnými Intel ® Core™ procesormi a poháňaný NVIDIA ® GeForce RTX grafikou. GE66 Raider sa teraz vracia s Mystic Light, panoramatickým osvetlením, ktoré je navrhnuté tak, aby poskytlo používateľom dokonalé herné nastavenie RGB. Poskytuje aj tým najnáročnejším hráčom obnovovaciu frekvenciu až do 300 Hz a spolu s výkonnou batériou môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.

Herný notebook od MSI GE66 Raider

BUĎ SVETLO

GE66 Raider je krížencom medzi estetikou a výkonom, čo je kľúč k solídnemu hernému notebooku. Exteriér modelu GE66 má šikmý uhol, ktorý definuje jeho dizajn rovnako ako RGB Mystic Light. Táto technológia panoramatického osvetlenia sa teraz rozširuje po celej prednej časti šasi. To poskytuje dokonalú kontrolu nad osvetlením a vytvára skutočne nekonečné kombinácie v 16,8 miliónoch farbách.

Herný notebook od MSI GE 66 Raider

VIZUÁLNY ZÁŽITOK

Zrýchlite s FHD IPS displejom s obnovovacou frekvenciou až do 300 Hz (záleží od konfigurácie), ktorý je 5-krát rýchlejší ako pri bežných notebookoch. Vyskúšajte plynulý herný vizuál, aby ste mohli pri hraní reagovať rýchlejšie. Rozšírte svoje videnie na viacerých displejoch pomocou HDMI, USB-C a mini DisplayPort, aby ste dosiahli vyššiu produktivitu a zábavu. Exkluzívna technológia MSI True Color poskytuje rôzne režimy, ktoré najlepšie vyhovujú vašim preferenciám.

Herný notebook od MSI GE 66 Raider
Herný notebook od MSI GE 66 Raider

VŠETKO PRE HRU

Špeciálne tepelné riešenie pre CPU aj GPU s novým dizajnom Cooler Boost 5 má väčšie ventilátory a širšie tepelné trubice, ktoré zaisťujú maximálny výkon pri extrémnom hraní. Vychutnajte si silu zvuku a zažite úplne novú úroveň zvukovej dokonalosti s novým reproduktorom Duo Wave Spider. Model GE66 je taktiež lídrom na trhu v poskytovaní kryštálovo čistej najostrejšej webovej kamery s rozlíšením 1080p, ktorá uspokojí každého streamera. Čerešničkou je podpora Wi-Fi 6, ktorá poskytuje najrýchlejšiu hrateľnosť a najpútavejšie komunikačné zážitky.

Herný notebook od MSI GE 66 Raider

SKUTOČNÝ VÝKON

Nová generácia procesorov Intel prináša nevídaný výkon, teraz je čas odhaliť svoju skutočnú hernú silu. Uvidíte, ako vaše hry ožijú so SUPER rýchlym raytracingom - poskytuje fyzicky presné tiene, odrazy a osvetlenie. Vďaka pokrokovej pamäti, zvýšeniu výkonu a technológiám spracovania je GE66 Raider perfektnou zbraňou pre hardcore hráčov. Deep Learning Super Sampling (DLSS) zas využíva silu hlbokého učenia a umelej inteligencie na vykreslenie ostrých obrázkov a pri použití konvenčných techník vyhladzovania je až dvakrát rýchlejšia ako GPU predchádzajúcej generácie.

Odporúčané produkty (2)

MSI GE66 Raider Valhalla 10SF-649CZ
MSI GE66 Raider Valhalla 10SF-649CZ

Intel Core i7-10875H (BNCH-16053b) / 15,6" FHD Matný IPS 240Hz / 16GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 512GB + M.2 PCIe SSD 1000GB / nVidia RTX 2070 8GB / WiFi / BT / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / LAN / HDMI / miniDisplayPort / bez DVD / Win10H 64-bit / sivý / 2r (2r) Carry-In

2 137,76 €
Na sklade
MSI GE66 Raider 10SF-251CZ

Intel Core i7-10875H (BNCH-16053b) / 15,6" FHD Matný IPS 240Hz / 16GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 1000GB / nVidia RTX 2070 8GB / WiFi / BT / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / LAN / HDMI / miniDisplayPort / bez DVD / Win10H 64-bit (SK+CZ) / čierny / 2r (2r) Carry-In

2 010,53 €
1 954,77 €
Informujte sa