MSI GE76 Raider herný notebook od MSI

MSI
GE76 RAIDER

ZROD NOVÉHO RAIDERA

GE76 Raider je vybavený vysoko výkonnými procesormi Intel Core a poháňaný grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 30. série, ktorá sleduje najvyšší štandard a poskytuje revolučný výkon raytracingu v reálnom čase. Ako prvý notebook na svete vybavený Wi-Fi 6E poskytuje hráčom nebývalý plynulý herný zážitok. Je čas započať svoju hru!

MSI GE76 Raider herný notebook od MSI

BUĎ SVETLO!

Nielen, že má GE76 Raider robustný a odolný dizajn, ale tiež vytvára rovnováhu medzi estetikou a výkonom. S jedinečným dizajnom so šikmým skosením prináša GE76 úhľadný štýl, ale nie na úkor zníženého výkonu. Vďaka ikonickému osvetleniu Mystic Light bude vaše herné nastavenie komplexnejšie a štýlové. Je čas vychutnať si úplne novú úroveň herného zážitku.

MSI GE76 Raider herný notebook od MSI

MIMORIADNA HERNÁ SKÚSENOSŤ

Najnovšie Wi-Fi 6E poskytuje ohromujúcu rýchlosť a zároveň udržuje sieť plynulú a stabilnú aj pri zdieľaní s mnohými používateľmi. Vďaka svojej vynikajúcej priepustnosti a nízkej latencii porazíte ostatných hráčov za všetkých okolností. Kapacita batérie, revolučné chladenie Cooler Boost 5, vyladenie zvuku, 17-palcový monitor a vstavané aplikácie ako Dragon Center sú doplnky, ktoré robia z GE76 Raider herný notebook budúcnosti.

MSI GE76 Raider herný notebook od MSI
MSI GE76 Raider herný notebook od MSI

VLASTNOSTI (záležia od konkrétneho modelu)

• grafický procesor až do GeForce RTX ™ 3080 (záleží na konkrétnej konfigurácií);
• Mystic Light s dizajnom panoramatického osvetlenia;
• 17,3" UHD/17,3" FHD 300Hz/17,3" FHD 240Hz displej IPS (voliteľné);
• Cooler Boost 5 s väčšími ventilátormi a širšími tepelnými trubicami;
• Per-Key RGB herná klávesnica od SteelSeries;
• Dragon Center s exkluzívnym herným režimom 2.0;
• dizajn wooferu Duo Wave od systému Dynaudio;