MSI GP76 Leopard herný notebook od MSI

MSI
GP76 LeopARd

ULTIMATE SHOCKWAVE

GP76 Leopard je vybavený vysoko výkonnými procesormi Intel Core a poháňaný grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 30 série. Vďaka technológii Cooler Boost 5, kvalitnej hernej obrazovke, klávesnici SteelSeries RGB a kompletnej konfigurácii portov IO výkon GP66 Leopard nebude nikdy podceňovaný. Je to presne ten notebook, o akom ste vždy snívali. 

MSI GP76 Leopard herný notebook od MSI

ODVÁŽNY A POSILNENÝ

Stabilná, odolná konštrukcia GP76 Leopard má zároveň krásny dizajn s ostrými líniami. Pánty sú mimoriadne pevné a konštrukcia je spoľahlivá, pričom ho ľahko otvoríte jednou rukou. Rýchlejší, až 17-palcový, herný displej vám prináša živšie vizuálne prvky, takže vám nikdy neunikne žiadny úder, o to viac, že svoje videnie môžete rozšíriť až na tri monitory. Každý kláves klávesnice si zas môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv - či už si nastavíte zvýraznenie kláves potrebných na hranie, alebo osvetlenie podľa hudby. 

MSI GP76 Leopard herný notebook od MSI

VŠETKO PRE HRU

Revolučné chladenie Cooler Boost 5 zabezpečené vyhradeným tepelným riešením pre procesor aj GPU s celkom 6 tepelnými trubicami zaisťuje maximálny výkon v kompaktnom šasi. Očarí vás tiež zvuk vo vysokom rozlíšení, ktorý zabezpečí bezstratovú kvalitu hudby a Nahimic 3 vylepší priestorový 3D zvuk v hre či filme pre ešte autentickejší zážitok. Samozrejmosťou sú aplikácie ako MSi Dragon Centre, MSI App Player a Steelseries Engine 3 a kompletná ponuka potrebných IO portov.

MSI GP76 Leopard herný notebook od MSI
MSI GP76 Leopard herný notebook od MSI

• grafický procesor až do GeForce RTX ™ 3080, 8 GB GDDR6 (záleží na konkrétnej konfigurácií);
•  17,3" Full HD (1 920), 144 Hz, herný displej na úrovni IPS (voliteľné);
• Cooler Boost 5 s 2 ventilátormi a 6 tepelnými trubicami;
• Per-Key RGB herná klávesnica od SteelSeries;
• Dragon Center s exkluzívnym herným režimom 2.0;
• MSI App Player pre bezproblémový herný zážitok medzi mobilným telefónom a počítačom;
• Pripravený pre zvuk vo vysokom rozlíšení;