MSI GT76 Titan

MSI GT76 Titan

Úplná dominancia

Herný notebook MSI GT76 Titan ponúka 17.3″ 4K Ultra HD displej a audio s vysokou kvalitou a podporou Hi-Res audio. procesor Intel Core i9 9. generácie, NVIDIA GeForce RTX 20 grafická karta, 4 ventilátory či Mystic Light podsvietenie. A okrem prvotriedneho vnútra ponúka aj perfektný dizajn. Je tiež pretaktovaný na 5,0 GHz vo všetkýck 8 jadrách, aby poskytol najextrémnejší výkon.

Popis
Popis
Popis

Najrýchlejši herný displej s obnovovacou frekvenciou 240Hz

Získajte ohromnú 240Hz obnovovaciu frekvenciu a so štvornásobnou hustotou pixelov v porovnaní so štandardným rozlíšením Full HD si nenechajte nič ujsť a užite si zážitok z 4K hry!

Menšie telo, väčšia obrazovka

Najnovší tenký rám ponúka nielen pohlcujúce vizuály, ale tiež sa zmestí na väčší displej v kompaktnom a malom prevedení.

MSI GT76 Titan