Výkonný herný notebook od MSI GT76 Titan

MSI
GT76 TITAN

TITÁN MEDZI HERNÝMI NOTEBOOKMI

GT76 Titan je extrémny vlajkový model navrhnutý tak, aby posúval hranice toho, čo chápeme pod pojmom herný notebook. Zostavený s pretaktovateľnými procesormi, špičkovou grafikou a špičkovými funkciami. Táto séria využíva svoj mohutný tvarový faktor na maximalizáciu chladenia a výkonu. GT76 Titan je definíciou Desktop Killer.

Výkonný herný notebook od MSI GT76 Titan

TOTÁLNA DOMINANCIA

Nový GT76 Titan nezostáva svojmu menu nič dlžný, nielenže vyniká medzi hernými notebookmi vo všetkých smeroch, ale je aj najextrémnejším Titanom, aký bol kedy vyrobený. Dizajn je inšpirovaný exotickým automobilom a je charakterizovaný aerodynamickým hliníkovým krytom a šasi s uhlíkovými vláknami. Mriežky  prispievajú k maximálnemu obehu vzduchu pre jeho bezprecedentný výkon.

Výkonný herný notebook od MSI GT76 Titan

PRE EXTRÉMNYCH HRÁČOV

Skutočne neprekonateľný výkon zabezpečujé pretaktovateľný procesor Intel Core a najvýkonnejšia grafická karta GeForce RTX SUPER. Takýto extrémny výkon je podporený aj extrémnym chladením Cooler Boost Titan, ktorý si poradí aj s tými najvyššími teplotami vďaka 4 ventilátorom, 11 tepelným trubiciam a 2,25-krát lepšiemu airflow. Svoj jedinečný herný charakter môžete ukázať prostredníctvom Mystic Light, ktoré sa teraz šíri z klávesnice na jedinečný spodný kryt.

Výkonný herný notebook od MSI GT76 Titan

DRVIVÁ JASNOSŤ

Zrýchlite s neuveriteľným displejom s obnovovacou frekvenciou 300 Hz. Vyskúšajte plynulý herný vizuál, aby ste mohli pri hraní reagovať rýchlejšie. Vďaka štvornásobnej hustote pixelov oproti štandardnému Full HD vám neuniknú žiadne detaily a užite si 4K herný zážitok. Vďaka Matrix displeju rozšírite svoje videnie na viacerých displejoch pre ešte vyššiu produktivitu a zábavu.

VŠETKO PRE HRU

Vychutnajte si vysoký výkon, rýchlosť systému a jeho odozvu s podporou najnovšej pamäte DDR4-3200. Užite si svoje hry a hudbu so špičkovým zvukovým systémom Dynaudio a „Authentic Fidelity“ s náročným štandardom. S Killer Wi-Fi 6 zas prestanete prehrávať a zaostávať. 

Výkonný herný notebook od MSI GT76 Titan