Profesionálny notebook MSI Modern 15

MSI
MODERN 15

ŽITE KAŽDÝ DEŇ S VÁŠŇOU

Modern 15 je dokonalým spojením elegancie a výkonu. Je to perfektný notebook pre pre strih videa, grafické navrhovanie a zábavu. Definujte sa a buďte svojou inšpiráciou, Modern séria s vami bude spolupracovať vo všetkých aspektoch života.

Profesionálny notebook MSI Modern 15

VÝKON PRE PRÁCU I ZÁBAVU

Užite si obrovský skok vo výkone a energetickej účinnosti. Nová Modern séria je vybavená najnovšou generáciou procesorov Intel a AMD, ktoré udržia váš pracovný výkon na maxime. Vďaka pohlcujúcej zábave a plynulej úprave obrázkov a videa, ktoré máte na dosah ruky, sa môžete chytiť svojej každodennej vášne k životu.

Profesionálny notebook MSI Modern 15

DIZAJN PRE DOKONALOSŤ

S elegantným ľahkým hliníkovým telom vás séria Modern bude sprevádzať pri hľadaní inšpirácie všade vo vašom každodennom živote. Pomer obrazovky a tela takmer 90 % vám pomáha zdieľať všetky úžasné chvíle. Nájdite svoju inšpiráciu, či už sa túlate po meste alebo ležíte na pohovke a kocháte sa dojímavým filmom alebo upravujete video na ceste vo vlaku smerujúcom do vášho najbližšieho cieľa. Modern 15 poskytuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie nádherných okamihov.

Profesionálny notebook MSI Modern 15

TVORTE NEOBMEDZENE

15,6-palcový FHD IPS displej s tenkými okrajmi na troch stranách a úžasnými farbami nakopne vášho kreatívneho ducha. Batéria zabezpečí až 10 hodín používania na cestách a vďaka optimalizovanému zdvihu kláves a podsvieteniu bude vaše písanie pohodlné a ergonomické. MSI Creator Center zas posúva optimalizáciu na ďalšiu úroveň pomocou ľahko nastaviteľných systémových režimov a zdrojov pre širokú škálu scenárov a potrieb.

Odporúčané produkty (1)

MSI Modern 15 A10RAS-286CZ
MSI Modern 15 A10RAS-286CZ

Intel Core i5-10210U (BNCH-6550b) / 15,6" FHD IPS / 8GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 512GB / nVidia MX330 2GB / WiFi / BT / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / HDMI / bez DVD / Win10H 64-bit (SK+CZ) / tmavosivý / 2r (2r) Carry-In

957,77 €
Skladom