MSI na CES 2021 novinky

MSI na CES 2021:
MSI predstavuje technológie pre budúcnosť

Na záver aktuálneho ročníka CES 2021, ktorý sa kvôli padnemickej situácii konal v online priestore,  predstavila spoločnosť MSI inovatívny rad produktov pre hry, tvorcov a firmy v rámci prezentácie "Tech for Future". Okrem grafických kariet GeForce RTX 30 series - SEA HAWK a SUPRIM, herných SSD diskov, matičných dosiek a chladenia MPG CORELIQUID K360, zaujali aj nové herné monitory a počítače.

OCULUX NXG253R

Pokiaľ ide o elektronické športy, najdôležitejší je plynulý herný zážitok. Herný monitor MSI OCULUX NXG253R je šitý na mieru tak, aby vyhovoval požiadavkám na vysoký výkon v oblasti eSports. Panel Rapid IPS spája nádherné farby a vynikajúce pozorovacie uhly (178 stupňov) s neuveriteľne rýchlym výkonom do jedného produktu. Dodáva sa s obnovovacou frekvenciou 360 Hz, ktorá patrí k úplne najvyšším, aké na trhu nájdete - poskytuje bezkonkurenčnú plynulosť v rýchlych hrách. Čas odozvy 1 ms GTG ešte viac zvyšuje plynulosť.

OCULUX NXG253R
MPG ARTYMIS 343CQR

MPG ARTYMIS 343CQR

Séria MPG ARTYMIS predstavuje 1000R, čo je najvhodnejšie zakrivenie obrazovky pre ľudské oči. Dokonale zapadá do zorného poľa ľudského oka, takže vidíte na celú obrazovku bez akejkoľvek námahy a únavy, aj keď sa zameriavate na ľudí či objekty na kraji obrazovky. MPG Artymis 343CQR sa môže pochváliť rozlíšením 3440 x 1440 (UWQHD) s ultraširokým pomerom strán 21: 9. Je vybavený obnovovacou frekvenciou 165 Hz a ultra nízkou dobou odozvy 1 ms pre plynulý herný zážitok.

Modern MD271 a MD241

Nové série biznis monitorov Modern MD271 a MD241 sú vybavené IPS panelom, ktorý umožňuje presnú reprodukciu farieb a vynikajúce pozorovacie uhly. Sú vybavené technológiou MSI Anti-Flicker a zníženým modrým svetlom pre relaxačný zážitok zo sledovania, ktorý znižuje namáhanie očí. Majú tiež plne nastaviteľné stojany, ktoré zaručujú, že pri svojej práci nikdy nebudete musieť robiť kompromisy v oblasti ergonómie.

Modern MD271 a MD241
MSI Summit 241S AiO

MSI Summit 241S AiO

Elegantný stolný počítač typu All-in-One pre firemných používateľov ponúkne najplynulejší výpočtový zážitok. Dodáva sa s inteligentným snímačom, ktorý automaticky nastavuje jas obrazovky na dosiahnutie maximálneho pohodlia pri sledovaní podľa vzdialenosti medzi vami a obrazovkou, okolitého osvetlenia a pohybu. Summit 241S tiež prichádza s jedinečným RPMC (Replay-Protected Monotonic Counter) na ochranu dôverných obchodných údajov a na zabezpečenie ich integrity. 

Creator P50 Desktop

Výraznou zmenou dizajnu prešiel nový stolový počítač zo série Creator. Nový P50 si zachováva jedinečný dizajn a kompakntú veľkosť svojho predchodcu, pričom výkonom sa zameriava najmä na tvorcov obsahu. Podporuje procesory Intel Core i9 a najnovšie GPUu. Má tiež Thunderbolt 4, ktorý poskytuje najvyššiu rýchlosť vôbec a umožňuje 10 GbE LAN s najplynulejším a najrýchlejším zážitkom pri vytváraní.

Creator P50 Desktop
CLUTCH GM41 Lightweight

CLUTCH GM41 Lightweight

Nová herná myš  Clutch GM41 je skonštruovaná s ohľadom na čo najnižšiu, aby umožnila hráčom pohybovať sa bez námahy. Špičkový optický snímač ponúka presné vysokorýchlostné sledovanie a až 16 000 DPI. Je vybavená káblom MSI FriXionFree a je navrhnutý tak, aby zabezpečil, že každý pohyb kĺže s minimálnym odporom na podložke alebo na stole.

Optix MPG321QRF a Optix MPG341QR

32-palcový monitor Optix MPG321QRF má WQHD rozlíšenie s 2 560 x 1 440 pixelov. Toto herné zariadenie má množstvo inteligentných funkcií. Napríklad systém Adaptive Brightness 2.0 automaticky optimalizuje jas a technológia Night Vision AI pomáha zlepšiť viditeľnosť tmavých scén a získať tak náskok pred konkurenciou. Režim AI Crosshair prináša do hry nitkový kríž. 34-palcový Optix MPG341QR je tiež kompatibilný s WQHD. Panel má obnovovaciu frekvenciu 144 Hz a čas odozvy 1 ms. K dispozícii je adaptívny jas 2.0 a nočné videnie.

Optix MPG321QRF a Optix MPG341QR
Optix MAG163

Optix MAG163

Prenosný monitor Optix MAG163 sa môže sa pochváliť ultratenkým dizajnom: hrúbka je iba 5 mm. Použitá je technológia Rapid IPS s uhlopriečkou 15,6 palca a rozlíšením Full HD (1920 × 1080 pixelov). Spomína sa podpora dotykových ovládacích prvkov.

MAG Trident S

MAG Trident S prináša svet počítačových hier Triple-A do každej domácnosti v sofistikovanom, kompaktnom dizajne, ktorý bude vyzerať skvele, kamkoľvek ho umiestnite. Mal by mať objem len niečo okolo 2 litrov a dizajnom sa výrazne ponáša na konzolu XBox. 

MAG Trident S