Herný monitor MSI Optix MAG271C

MSI Optix MAG271C

Zakrivený LED herný monitor

Predstavte si svoje víťazstvo pomocou herného monitora MSI Optix MAG271C. Optix MAG271C je vybavený obnovovacou frekvenciou 144 Hz, časom odozvy 1 ms a poskytne vám konkurenčnú výhodu, ktorú potrebujete, aby ste zlikvidovali svojich protivníkov. Vďaka technológii FreeSync dokáže MAG271C vyrovnať obnovovaciu frekvenciu displeja s vašou grafickou jednotkou pre veľmi hladké hranie.

Herný monitor MSI Optix MAG271C
Herný monitor MSI Optix MAG271C

Skvelá obnovovacia frekvencia

Herné monitory MSI sú vybavené obnovovacou frekvenciou 144 Hz a časom odozvy 1 ms VA LED panelom, ktorý má najväčší úžitok z rýchlo sa pohybujúcich herných žánrov, ako sú strelci, bojovníci, závodné preteky, stratégia v reálnom čase a šport. Tieto hry vyžadujú veľmi rýchle a presné pohyby, vďaka ktorým vás extrémne vysoká rýchlosť obnovenia a rýchly čas odozvy posunú pred konkurenciu.

Vždy pripravený na akciu

Vďaka vstavanému držiaku na slúchadlá majte náhlavnú súpravu na ľahko prístupnom mieste. Zahrajte si hru a okamžite sa ponorte.

Od hrany k hrane

Vďaka super úzkemu rámu si môžete vychutnať to najlepšie ponorenie do najnovších hier s nastavením monitora 180 stupňov na viacerých monitoroch. Vychutnajte si lepšiu kontinuitu medzi obrazovkami pri hraní hier, pracovných alebo všeobecných výpočtov.

Herný monitor MSI Optix MAG271C

Vyberte si hru s AMD FreeSync

Monitory MSI Gaming sú postavené na technológii AMD FreeSync, aby vytvorili čo najhladší obraz pre vašu hru. AMD FreeSync za týmto účelom synchronizuje obnovovaciu frekvenciu monitorov s vašou grafickou jednotkou AMD GPU, ktorá pomáha eliminovať trhanie alebo sekanie obrazovky. Vychutnajte si hru tak, ako bola určená, aby ste si ju mohli vychutnať pomocou ultra hladkých vizuálov bez oneskorenia.

Anti-Flicker technológia

Generické monitorové displeje majú obvykle rýchlosť blikania asi 200-krát za sekundu, čo nie je viditeľné voľným okom, ale môže časom spôsobiť únavu. Technológia MSI Anti-Flicker poskytuje veľmi pohodlný zážitok zo sledovania znížením množstva blikania.

Herný monitor MSI Optix MAG271C

Redukcia modrého svetla

Herné monitory MSI sú optimalizované tak, aby znížili namáhanie vašich očí znížením celkového množstva modrého svetla zobrazovaného na monitore, aby ste zaistili, že môžete hru hrať dlhšiu dobu bez únavy.

178° široký pozorovací uhol

Vďaka veľkému uhlu pohľadu majú herné monitory MSI väčší priestor na umiestnenie monitora do nastavenia bez toho, aby sa vzdali optimálneho zážitku zo sledovania. Farby a detaily zostanú ostré vo viacerých uhloch v porovnaní s inými monitormi s menšími pozorovacími uhlami.

Herný monitor MSI Optix MAG271C