Herný monitor MSI Optix MAG341CQ

MSI Optix MAG341CQ

Rozšírte svoju perspektívu

Doprajte svojej hre ďalšiu úroveň ponorenia pomocou ultraširokého herného monitora MSI Optix MAG341CQ. Optix MAG341CQ, vybavený rozlíšením 3440 x 1440, obnovovacou frekvenciou 100Hz. Pomôže vám zvýšiť vašu hrateľnosť a produktivitu.

Herný monitor MSI Optix MAG341CQ

Ako skutočný život

Ultraširoký herný monitor MSI Optix MAG341CQ je navrhnutý tak, aby vylepšil vašu hru tým, že vám poskytne ďalšie POV na vylepšenie periférneho videnia. S rozlíšením 3440 x 1440 a pomerom strán 21: 9 si môžete užiť najnovšie hry tak, ako to bolo myslené, s nádhernými detailami, ktoré pokrývajú celé vaše periférne zobrazenie.

Herný monitor MSI Optix MAG341CQ

Zakrivený pre vaše potešenie z pozerania

Herné monitory MSI používajú zakrivený zobrazovací panel, ktorý má zakrivenie 1800R, čo je najpohodlnejšie a najvhodnejšie pre širokú škálu aplikácií od všeobecných výpočtov po hranie hier. Zakrivené panely tiež pomáhajú pri ponorení do hry, vďaka čomu sa cítite lepšie prepojení s celým zážitkom.

Dokonalé zobrazenie farieb

MSI MAG341CQ podporuje široké farebné spektrum 110% sRGB pre kreatívnu prácu, ako je retušovanie obrazu s vysokým rozlíšením a veľké množstvo farebných informácií.

Herný monitor MSI Optix MAG341CQ

100Hz obnovovacia frekvencia

Môžete zažiť úžasne plynulé herné vizuály. ktorý má najväčší úžitok z rýchlo sa pohybujúcich herných žánrov, ako sú strelci z prvej osoby, bojovníci, závodné simy, stratégia v reálnom čase a šport. Tieto hry vyžadujú veľmi rýchle a presné pohyby, vďaka ktorým vás extrémne vysoká rýchlosť obnovenia a rýchly čas odozvy posunú pred konkurenciu.

Anti-Flicker technológia

Generické monitorové displeje majú obvykle rýchlosť blikania asi 200-krát za sekundu, čo nie je viditeľné voľným okom, ale môže časom spôsobiť únavu. Technológia MSI Anti-Flicker poskytuje veľmi pohodlný zážitok zo sledovania znížením množstva blikania

Herný monitor MSI Optix MAG341CQ