MSI OPTIX
MPG341CQR

ODOMKNI PLNÝ POTENCIÁL

Skočte na nepriateľov skôr, ako si vás vôbec všimnú. Zakrivený herný displej  s 1800R ponúka to najlepšie ponorenie do hry. Herné tituly budú vyzerať lepšie, vďaka rozlíšeniu UWQHD a uvidíte aj tie najmenšie detaily hry. Vďaka konduktívnemu riešeniu GameSense získate zároveň externé upozornenia na hry pomocou RGB LED osvetlenia. Obnovovacia frekvencia 144 Hz a 1ms doba odozvy eliminujú trhanie a vaše hranie bude skutočne plynulé.

MSI OPTIX MPG341CQR herný monitor
MSI OPTIX MPG341CQR herný monitor
MSI OPTIX MPG341CQR herný monitor
MSI OPTIX MPG341CQR herný monitor
MSI OPTIX MPG341CQR herný monitor
MSI OPTIX MPG341CQR herný monitor

Inteligentné RGB

Zaujíma vás, aké bude počasie? MSI Optix MPG341CQR so svojimi inteligentnými LED diódami RGB je možné nastaviť tak, aby zobrazovali informácie, ako je počasie, prostredníctvom vizuálnych farieb a animácií. MSI Optix MPG341CQR má tiež vstavanú inteligentnú webovú kameru, ktorá poskytuje rozpoznanie tváre, ktoré môže meniť farebné profily na základe zisteného používateľa.

Adaptívny JAS

MSI Optix MPG341CQR dokáže automaticky detekovať okolité svetlo v miestnosti a upraviť jas obrazovky na príslušnú úroveň. Taktiež má zabudovanú funkciu videnia v tme, takže vaše oči nebudú namáhané ani v noci. Tmy sa už báť nemusíte. 

MSI OPTIX MPG341CQR herný monitor
MSI OPTIX MPG341CQR herný monitor

ZAKRIVENÝ PRE POTEŠENIE VAŠICH OČÍ

Zakrivený zobrazovací panel herného monitora MSI má mieru zakrivenia 1800R, čo je najpohodlnejšie a najvhodnejšie zakrivenie pre ľudské oči pre bežné výpočty hier. Zakrivené panely tiež pomáhajú pri ponorení do hry, vďaka čomu sú hráči lepšie spojení so svojimi hrami.

MSI OPTIX MPG341CQR herný monitor

Najživší DISPLEJ

Model MPG341CQR je vybavený technológiou HDR 400, ktorá umožňuje vytvárať obrázky s viacerými detailmi, širšou škálou farieb a podobať sa ľudskému oku v porovnaní s tradičnými monitormi.

Na šírke ZÁLEŽÍ

Ultraširoký herný monitor MSI Optix MAG341CQR 21: 9 je navrhnutý tak, aby vylepšil vašu hru tým, že vám poskytne ďalšie POV na vylepšenie vášho periférneho videnia. S rozlíšením 3440 x 1440 a pomerom strán 21: 9 si môžete vychutnať najnovšie hry o titul AAA tak, ako to bolo myslené, s nádhernými detailmi, ktoré sa tiahnu celým vašim periférnym pohľadom.

MSI OPTIX MPG341CQR herný monitor