MSI P65 Creator profesionálny notebook pre tvorcov

MSI
P65 CREATOR

PRENESTE SNY DO REALITY

P65 Creator vás inšpiruje k tomu, aby ste sa vymanili z bežného života a oslobodili svoju fantáziu pomocou ľahkej konštrukcie a výkonnej grafiky. Toto umelecké dielo je skonštruované s ohľadom na tvorivého ducha a je ideálne pre grafikov, 3D modelárov, editorov videa, fotografov a ďalších profesionálov.

MSI P65 Creator profesionálny notebook pre tvorcov

INŠPIRÁCIA NEČAKÁ. ANI VY BY STE NEMALI.

Vo vnútri notebooku P65 Creator sa nachádzajú skvelé procesory Intel Core a grafické karty NVIDIA, vďaka tomu je ideálny aj pre náročnú prácu, multitasking a profesionálne renderovanie. Či už vytvárate online videá alebo filmy, animujete a 3D modelujete, navrhujete grafiku alebo streamujete, teraz môžete urobiť viac - a čakať menej.

MSI P65 Creator profesionálny notebook pre tvorcov
MSI P65 Creator profesionálny notebook pre tvorcov

DOKONALÝ DISPLEJ

Vychutnajte si verné farby a pohlcujúci vizuálny zážitok na prémiovom, ale kompaktnom IPS 15,6-palcovom displeji s 99 % sRGB a rámom tenkým len 0,19 palca. Získajte najlepší obraz pre čokoľvek, na čo pozeráte. S technológiou MSI True Color, ktorá poskytuje výnimočnú presnosť farieb, môžete zvoliť rôzne režimy, ktoré vám umožnia získať najlepšiu scénu.

MSI P65 Creator profesionálny notebook pre tvorcov

Očarujúci a praktický dizajn

Model P65 Creator má ultraľahké šasi a srší tvorivosťou vďaka vesmírne šedej povrchovej úprave a precíznemu pokrytiu proti odtlačkom prstov. Toto umelecké dielo je prenosné, odolné a trendy, nech ste kdekoľvek!

Mobilita bez hraníc

S výdržou 8 hodín poskytuje P65 Creator flexibilitu v pracovnom prostredí s nepretržitou produktivitou. Nikdy si nemusíte dávať pauzu; nový tenký adaptér je šitý na mieru rušnému mobilnému životnému štýlu, ktorý sa perfektne hodí na prenášanie. Je čas sa inšpirovať a preniesť svoju fantáziu niekam inam.

MSI P65 Creator profesionálny notebook pre tvorcov