Biznis notebook MSI Summit Flip

MSI Summit
E16 Flip a E13 Flip EVO

PREDURČENÝ K ÚSPECHU

Firemní používatelia si notebooky MSI Summit od začiatku obľúbili. V duchu podmanivého efektu zlatého rezu spoločnosť MSI predstavila ich nové verzie na virtuálnej udalosti "MSIology: Determined to Succeed 2021." Notebook Summit E16 Flip a pero MSI Pen získali prestížne "CES Innovation Awards" ocenenie, notebook "Summit E13 Flip Evo" a dokovacia stanica USB-C Gen 2 potom dokonca ocenenie ako najlepšie produkty CES 2021 "Best of the CES 2021".

Biznis notebook MSI Summit

ZRODENÝ Z FILOZOFIE ZLATÉHO REZU

Za každým laptopom MSI sa skrýva príbeh a inak to nie je ani v pripade nových kovertibilných Summit notebookov. Vychádzajú z dokonalosti špirály zlatého rezu a spoločnosť ich charakterizuje ako dokonalé notebooky pre perfekcionistov odhodlaných uspieť. V dnešnej dobe ľudia trávia viac času prácou z domova. Mobilný a multifunkčný notebook je tak nutným nástrojom pre prácu vo virtuálnej kancelárii. "Od notebooku očakávate, že bude extrémne tenký, bude mať vysoký výkon, jedinečný dizajn, bude pohodlný a spoľahlivý. Najnovšie notebooky Summit majú všetky tieto vlastnosti." Povedala Iris Chuang, riaditeľka produktového manažmentu MSI notebookov. Spoločnosť MSi použila pravidlo zlatého rezu aj pri dizajnovaní notebooku - od umiestnenia loga, dizajnu šasi z extrudovaného hliníka až po pôsobivý 16:10 displej.

Biznis notebook MSI Summit Flip

PRODUKTIVITA S NOVÝM ROZMEROM 

Nové konvertibilné modely Summit nie sú len príjemné na pohľad, ale výkonné. Summit E13 Flip Evo je navrhnutý s najnovšou platformou Intel Evo, vybavený procesorom Intel Core 11. generácie. Wi-Fi 6E naviac výrazne zvyšuje rýchlosť a výkon pripojenia bez rušenia inými bezdrôtovými zariadeniami. Nový rad MSI Summit ponúka naviac ešte lepšie možnosti kontroly webovej kamery - od kontrolky, klávesy zapnutie/vypnutie až po fyzický prepínač na boku notebooku, ktorý. MSI ale tiež ponúka možnosti vysoko kvalitných audio a video konferenčných hovorov. MSI Noise Reduction Cam umožňuje webovej kamere obmedziť šum a vytvárať kvalitnéý obraz, a to aj v prostredí s nízkym osvetlením. MSI Noise Cancellation zas umožní eliminovanie všetkého akustického hluku v pozadí, takže sa používatelia môžu ponoriť do dokonalého a tichého prostredia videokonferencií.

SUMMIT E16 Flip

Summit E16 Flip je dokonalým notebookom, oceneným za inovácie "CES Innovation Awards". Je dodávaný v atramentovo čiernom tele v kombinácii so zlatými prvkami. Tento tenký a ľahký notebook so 16-palcovým displejom s pomerom strán 16:10 je ideálny pre tých, ktorí sú neustále v pohybe. Vďaka vynikajúcemu dizajnu bol Summit E16 Flip nominovaný na cenu "IF Design Award" a jeho užívatelia sa tak právom môžu týmto notebookom chváliť a zdôrazňovať svoj mimoriadny vkus.

Biznis notebook MSI Summit Flip
Biznis notebook MSI Summit Flip

SUMMIT E13 Flip Evo

O niečo menší Summit E13 Flip Evo s 13,4-palcovým displejom s pomerom strán 16:10 je certifikovaný s platformou Intel Evo. Dodáva sa v čiernej alebo v novej bielej farbe s elegantnýmiokrajmi a gravírovanou líniou. Poporuje MSI pen, má skvelú výdrž batérie a len 1,35 kg.

Dokovacia stanica MSI USB-C Gen

Virtuálna udalosť tiež odhalila možnosti, ako si zorganizovať prácu v kancelárii. Dokovacia stanica MSI pomáha redukovať všetky káble na jediný a maximalizuje produktivitu pripojením až troch externých 4K UHD displejov a centralizáciou viac USB portov. MSI USB-C Gen 2 môže byť navyše skvelým zariadením v obchodných korporáciách, pretože podporuje odovzdávanie MAC adries a PXE Wake-on-LAN (WOL). Vďaka tomu je nová dokovacia stanica perfektne vhodná pre osobné použitie aj tam, kde je potreba podniková správa IT.

Dokovacia stanica MSI USB-C Gen
MSI Pen pre Summit Flip

MSI Pen

S perom MSI Pen sa písanie stáva prirodzeným a intuitívnym. Vďaka najnovšej technológii MPP 2.0 poskytuje MSI Pen stabilný prenos a výborné možnosti. Má 4096 úrovní tlaku, vďaka čomu sa písanie a kresby na obrazovke zobrazujú rovnako ako pri písaní skutočným perom. Počas show MSI tiež demonštrovalo, ako možno MSI Pen použiť ako diaľkový ovládač na ovládanie prezentácií alebo digitálnej tabule jednoduchým kliknutím. Rovnako sa skvele hodí k notebookom Summit E13 Flip Evo a Summit E16 Flip.