Tech meets aesthetic - nové notebooky pre hranie a grafiku od MSI

TECH MEETS AESTETHIC:
NOVÉ NOTEBOOKY PRE HRÁČOV A TVORCOV OD MSI

MSI oznámilo nový lineup notebookov poháňaných najnovšími Intel Core procesormi 11. generácie série H a grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX 30 série. Spoločnosť MSI tak aktualizovala svoje obľúbené herné série vrátane notebookov Creator, GE Raider, GP Leopard a GS Stealth. Ponuku završujú nové modelové rady GL Pulse, GF Sword a GF Katana GF, ktoré navrhli medzinárodní grafici.

Tech meets aesthetic - nové notebooky pre hranie a grafiku od MSI

NEXT-GEN DIZAJN NOTEBOOKOV PRE TVORBU OBSAHU

Spoločnosť MSI, sa v posledných rokoch angažuje aj vo sfére notebookov pre tvorcov a zaviazala sa zhmotniť koncept, v ktorom je dizajn spojivom medzi snívaním a uskutočňovaním. Nové notebooky pokračujú v trende spoločnosti MSI vyrábať špičkové a výkonné stroje s estetickými dotykmi, ktoré zvyšujú užívateľskú skúsenosť a uvoľňujú ducha vnútorného tvorcu. Nová séria MSI Creator sleduje túto filozofiu a okrem už spomínaných nových procesorov a grafických kariet obsahuje aj vylepšené funkcie ako True Pixel QHD+ a Mini LED displeje.

Creator Z16 notebook pre tvorcov obsahu

Creator Z16

Nový Creator Z16 sa môže pochváliť displejom 16:10 s tenkými rámikmi. Tenké hliníkové šasi frézované CNC v šedej farbe Lunar Gray mu dodáva decentný štýl, zatiaľ čo displej True Pixel až do rozlíšenia QHD+ so 100% farebným gamutom DCI-P3 podporuje potreby dizajnérov aj tvorcov.

Creator M16 notebook pre tvorcov obsahu

Creator M16

Creator M16 je vybavený displejmi QHD + True Pixel a rozsiahlymi možnosťami pre príležitostnejších tvorcov, ktorí chcú ľahšiu verziu robustnej ponuky modelu Creator Z16.

Creator 17 notebook pre tvorcov obsahu

Creator 17

Novo prepracovaný notebook Creator 17 ponúka žiarivý Mini LED displej napájaný technológiou AUO AmLED s jasom 1000 nitov pre vyšší farebný rozsah, a to všetko v čiernom, hliníkovom šasi s pieskovanou textúrou.

Tech meets aesthetic - nové notebooky pre hranie a grafiku od MSI

VÝKON POSUNUTÝ NA MAXIMUM PRE RAIDER, STEALTH a LEOPARD

Nová rada herných notebookov je vďaka vylepšeniam o 30% výkonnejšia v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi, stará sa o to vysokorýchlostné kombo PCIe Gen4, Thunderbolt 4 a Wi-Fi 6E. Exkluzívne herné funkcie MSI ako napríklad „režim diskrétnej grafiky“, zlepšujú grafický výkon, zatiaľ čo MSI Center umožňuje používateľom ľahké pretaktovanie.

GE Raider herný notebook od MSI

Raider

Série GE76 a GE66 Raider si zachovávajú sci-fi mystickú svetelnú lištu, ale ťažia z Wi-Fi 6E a grafického procesora notebooku NVIDIA GeForce RTX 3080 s plným TGP až 165 W pre extrémny herný výkon. Displeje s frekvenciou až 360 Hz alebo QHD 240 Hz zvyšujú rýchlosť hrania, zatiaľ čo technológia MSI Cooler Boost 5 zaisťuje plynulý chod systému.

Stealth herný notebook od MSI

Stealth

Ocenená séria Stealth je späť a prináša ľahký herný výkon pre tých, ktorí sú na cestách. Okrem aktualizácií GPU a CPU má GS76 Stealth teraz strieborný dizajn pántov, vylepšenú kapacitu batérie a nový panel s až QHD 240 Hz pre lepší vizuálny výkon. Séria GS Stealth je ideálnym prenosným herným a pracovným partnerom.

Leopard herný notebook od MSI

Leopard

Pre tých, ktorí potrebujú vysoký výkon pre prácu i zábavu alebo dokonca pre inžinierstvo, dostáva séria GP Leopard aj GPU notebooku NVIDIA GeForce RTX  3080 a najnovšie procesory Intel® Core  i7 11. generácie.

Tech meets aesthetic - nové notebooky pre hranie a grafiku od MSI

TALENT ODTRHNUTÝ Z REŤAZE S PULS, SWORD A KATANA

Najväčším prekvapením predstavenia "Tech meets aesthetic" boli tri nové modelové rady notebookov pre hráčov i tvorcov - GL Pulse, GF Katana a Sword, všetky v 15-palcovej i 17-palcovej verzii. Nezaostávajú za svojimi súkmeňovcami s portfólia MSI a svojím výkonom i dizajnom podnecujú vašu inšpiráciu, pričom sú ideálnymi pre hráčov i tvorcov obsahu zároveň.

Herná novinka od MSI GL Pulse

GL Pulse

Maarten Verhoeven, majster sveta v súťaži ZBrush 2018, špeciálne navrhol titánové brnenie inšpirované energiou Pulse pre Dragon Army, aby zlepšil pohyblivosť a flexibilitu. Notebooky používajú grafický procesor NVIDIA GeForce RTX 3060 spolu s prepracovanou tepelnou trubicou a integrovaným tepelným mazivom MSI, ktoré generuje viac prúdenia vzduchu pri nižších teplotách.

Herná novinka od MSI GF Katana

GF Katana

Dizajn úplne novej série Sword a Katana je navrhnutý slávnym japonským ilustrátorom Tsuyoshi Naganom. Katana GF76 a GF66 sú nastavené tak, aby inšpirovali používateľov. Sú poháňané grafickým procesorom NVIDIA GeForce RTX 3060 a sú vybavené samostatnými numerickými klávesnicami, a to aj v prípade menšej 15-palcovej varianty.

Herná novinka od MSI Sword

Sword

Sword 17 a 15 sú optimalizované tak, aby sa uvoľnil skutočný výkon v priebehu hry. Nový Sword je vyrobený s rovnako vynikajúcim remeselným spracovaním, aké bolo použité pri kovaní čepele. Behajte s optimálnym výkonom a zažiarte na bojisku.