Profesionálny notebook MSI Prestige 14 Evo

MSI
PRESTIGE 14 Evo

Tvorte svoj štýl

Vstúpte do sveta série Prestige a posuňte hranice kreativity. Pretavte svoje skryté vízie na skutočnosť so skvelým pomocníkom Prestige 14 Evo, na ktorého sa môžete plne spoľahnúť. Vo svojom jemnom a elegantnom prevedení s výkonom na úrovni Intel Evo vylepší nielen pracovné postupy či štýl práce, ale zabezpečí vám plnú podporu, nech ste kdekoľvek. 

Profesionálny notebook MSI Prestige 14 Evo

Moderné skúsenosti

 Notebooky rady Prestige 14 Evo sú vybavené procesormi najnovšej generácie Intel Core s integrovanými grafickými kartami. S platformou Intel Evo prináša dokonalú kombináciu výkonu, odozvy, výdrže batérie a skvelého obrazu do štýlových notebookov s všestranným využitím.

Profesionálny notebook MSI Prestige 14 Evo

Vizuálny zážitok

Vizualizácia je dôležitá, najmä pri tvorbe obsahu. Exkluzívny displej True Pixel poskytuje skutočne realistické obrázky s rozlíšením s možnosťou až 4K, 100 % farebným gamutom AdobeRGB a kalibrovanou presnosťou farieb.

Profesionálny notebook MSI Prestige 14 Evo

Dizajn pre budúcnosť

Séria Prestige, vyrobená v ultraľahkom a tenkom hliníkovom šasi, je prenosná a štýlová, nech ste kdekoľvek. Vďaka tenkému kompaktnému telu a displeju s tenkým rámom umožňuje ľahké zdieľanie nápadov a návrhov s kolegami.

Profesionálny notebook MSI Prestige 14 Evo

Pripojiť sa a nabíjať

Séria Prestige s viacerými portami Thunderbolt, podporuje dodávku energie cez porty, takže môžete rýchlo nabíjať svoje zariadenia, prenášať údaje rýchlosťou 40 Gb/s a ​​pripájať sa k viacerým displejom a periférnym zariadeniam.

Profesionálny notebook MSI Prestige 14 Evo

Rovnováha v súkromnom aj pracovnom živote

Od kreativity po zábavu ponúka Prestige Series najlepší zážitok zo sledovania a pôsobivý kvalitný zvuk, ktorý osvieti rušný pracovný život.

Profesionálny notebook MSI Prestige 14 Evo