Notebook MSI Prestige 14 Pink

MSI Prestige 14 Pink

Ohromujúci výkon pre kreatívcov

Ponorte sa do sveta tvorby s výkonným notebookom MSI Prestige 14. Aby ste neustále mohli posúvať limity svojej kreatívnej tvorby, tieto precízne navrhnuté notebooky prinášajú to najlepšie zo sveta pracovných notebookov. Spoznajte neuveriteľne prepracované telo, ktoré je skombinované s výkonom vhodným pre každú úlohu.

Notebook MSI Prestige 14 Pink

Objavte ružovú

Ružová farba je nielen štýl, ale aj spôsob, akým vyjadrujete svetu svoju kreatívnu silu prostredníctvom unikátneho vkusu a inovatívneho prístupu. Prestige 14 v ružovej farbe prináša sofistikovaný vzhľad s ostrými hranami, vďaka ktorým pôsobí elegantne.

Notebook MSI Prestige 14 Pink

Ohromujúci výkon

Séria Prestige je vybavená 11. generáciou výkonných procesorov Intel, ktoré s ľahkosťou zvládnu každú úlohu. Vďaka inteligentnému dizajnu mohla spoločnosť MSI vložiť do ultraprenosného notebooku Prestige 14 výkon, ktorý je pripravený na náročnú kreatívnu prácu. Zvládnite Vaše úlohy rýchlejšie, než kedykoľvek predtým.

Notebook MSI Prestige 14 Pink
Notebook MSI Prestige 14 Pink

Viac tvorenia, menej čakania

Grafické karty GeForce dodávajú notebooku Prestige 14 neuveriteľný výkon, ktorý potrebujete pre náročné grafické aplikácie. Vďaka spoľahlivému hardvéru sa nemusíte starať o Vaše zariadenie a môžete sa plne sústrediť na svoju prácu.

Displej budúcnosti

Zobrazenie na displeji je pri grafickej práci nesmierne dôležité. Práve preto je Prestige 14 vybavený skvelý displejom, ktorý ponúka úžasne realistické zobrazenie farieb. Užívajte si vysoké rozlíšenie 4K spojené so 100% AdobeRGB a kalibráciou farieb priamo z výroby. Navyše je osadený v ultratenkom tele s úzkymi rámčekmi, vďaka ktorým dosahuje pomer displeja k telu až 90%.

Notebook MSI Prestige 14 Pink

Mobilita bez kompromisov

Nový Prestige 14 je navrhnutý pre kreatívnych profesionálov, ktorý sú často na cestách. Dôležitým faktorom je, aby ste ho bez problémov mohli zobrať so sebou všade a zostať pritom produktívni. Vďaka kompaktnému dizajnu váži len 1,29kg, takže prenášať ho nerobí žiaden problém. Samozrejmosťou je aj dlhá výdrž batérie, ktorá sa postará o neprerušovanú produktivitu na cestách bez nutnosti hľadať zásuvku. Dokonca je vybavený aj technológiou rýchleho nabíjania, ktorá dokáže za 15 minúť nabiť notebook až na 1,5 hodiny používania.

Notebook MSI Prestige 14 Pink

Odporúčané produkty (1)

MSI Prestige 14 A11SCX-265CZ
MSI Prestige 14 A11SCX-265CZ

Intel Core i7-1185G7 (BNCH-11901b) / 14,0" FHD Matný IPS / 16GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 1000GB / nVidia GTX 1650 Max-Q Design 4GB / WiFi / BT / FPR / USB 2.0 / Thunderbolt 4 / bez DVD / Win10H 64-bit / ružový / 2r (2r) Carry-In

1 448,65 €
Informujte sa