Profesionálny notebook MSI Prestige 15

MSI
PRESTIGE 15

VYTVÁRAJTE JEDINEČNÉ OKAMIHY

MSI sa dotýka ducha skúmania a kreativity navrhnutím kolekcie prenosných počítačov - série Prestige. Aby sa tieto kreatívne hranice posunuli ďalej, ukázali tieto jemne vypracované stroje nielen jedinečný vkus, ale aj nesmiernu silu. Je čas nechať sa inšpirovať letom a vytvoriť si svoje vlastné okamihy v živote.

MSI Prestige 15

Inšpirované estetikou

To, čo začalo ako vízia, sa stalo realitou. Séria Prestige, vyrobená s diamantom brúsenými hranami a pieskovaným povrchom z vysoko kvalitných materiálov, je navrhnutá tak, aby bola jedinečná a zároveň elegantná.

MSI Prestige 15

Bez obmedzení

Séria Prestige je vybavená najnovším procesorom Intel Core i7, ktorý prináša vysoký výkon a ľahkú prenosnosť, ktorá vás udrží v pohybe, nech ste kdekoľvek. Šesťjadrový procesor zrýchľuje kreatívny softvér a umožňuje tvorcom splniť náročné úlohy.

MSI Prestige 15

Viac tvorenia

Grafické karty GeForce poskytujú neuveriteľný výkon vo vašich obľúbených kreatívnych aplikáciách. Vyhradený výkon GPU urýchľuje aplikácie, ktoré používate každý deň. V kombinácii s ovládačmi NVIDIA Studio Drivers získate najlepší výkon a spoľahlivosť.

VEĽKOLEPÝ VIZUÁLNY ZÁŽITOK

Na vizualizácii záleží, hlavne pri tvorbe obsahu. Exkluzívny displej True Pixel poskytuje realistický obraz s rozlíšením 4K, 100 % farebným rozsahom AdobeRGB, továrensky kalibrovanou Delta-E <2 s okamžitou presnosťou, technológiou True Color a Verified by CalMan - nástrojmi potrebnými pre kreatívnu prácu, dizajn, úpravy fotografií a videa.

Profesionálny notebook MSI Prestige 15

MOBILITA BEZ KOMPROMISOV

Prestige 15 je určený pre "nepretržitých tvorcov", ktorí si aj na cestách udržiavajú kreatívneho ducha. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, či už je to kaviareň alebo dlhý zámorský let, tento notebook tieto potreby podporí kedykoľvek a kdekoľvek. Séria Prestige sa môže pochváliť najnovším bezdrôtovým pripojením, ktoré zaisťuje najvyššiu rýchlosť siete pre prenos veľkých súborov alebo konferenčné hovory a dlhou výdržou batérie.

Profesionálny notebook MSI Prestige 15

Odporúčané produkty (1)

MSI Prestige 15 A11SCX-252CZ
MSI Prestige 15 A11SCX-252CZ

Intel Core i7-1185G7 (BNCH-11901b) / 15,6" UHD (4K) Matný IPS / 32GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 1000GB / nVidia GTX 1650 Max-Q Design 4GB / WiFi / BT / FPR / USB 3.2 / Thunderbolt 4 / HDMI / bez DVD / Win10Pro 64-bit / tmavosivý / 2r (2r) Carry-In

1 710,78 €
Informujte sa