Notebook MSI Prestige 16 Evo

MSI
Prestige 16 Evo

Rovnováha v práci aj v živote

Ultratenké a ultraľahké zariadenie Prestige 16 Evo je overené platformou Intel Evo, vďaka ktorej notebook disponuje výnimočným výkonom, ktorý odľahčí pracovné zaťaženie a umožní udržať tú správnu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. 

Notebook MSI Prestige 16 Evo

V správnom pomere

Prestige 16 Evo má zabudovaný 16-palcový displej s pomerom strán 16:10, ktorý je navrhnutý priamo pre používateľov pracujúcich dlhé hodiny s tabuľkami, dokumentmi a formulármi. Obsahuje najnovšie procesory Intel Core, pričom notebook spĺňa kritériá pre platformy Intel Evo. Je to záruka kvality, že zariadenie je vybavené dobrým výkonom, špičkovou efektivitou a širokou konektivitou.

Notebook MSI Prestige 16 Evo

mobilita bez kompromisov

Nepretržité riešenie pracovných povinností, problémov či komunikácia s partnermi, zákazníkmi a mnohými ďalšími subjektmi. Prestige 16 je navrhnutý tak, aby zvládol vysokú záťaž, produktivitu, či bol plne mobilný a prispôsobil sa vám aj na cestách. Každodenné vyťaženie podporí batéria s dlhou výdržou a technológiou rýchleho nabíjania. 

Každodenné zaťaženie

Vaše dni budú efektívnejšie. Pomocou vyššej rýchlosti siete Wi-Fi 6E bude prehliadanie webov oveľa plynulejšie a vylepšený dizajn chladenia Dynamic Cooler Boost maximalizuje odvod tepla pre CPU aj GPU s úplne minimálnym zvukovým efektom.

Notebook MSI Prestige 16 Evo
Notebook MSI Prestige 16 Evo

Odporúčané produkty (1)

MSI Prestige 16 Evo A12M-202CZ
MSI Prestige 16 Evo A12M-202CZ

Intel Core i7-1280P (BNCH-19745b) / 16,0" FHD+ Matný IPS 165Hz / 16GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 1000GB / Intel Iris Xe Graphics / WiFi / BT / FPR / USB 3.2 / Thunderbolt 4 / HDMI / bez DVD / Win11H 64-bit / strieborný / 2r (2r) Carry-In

1 537,65 €
Na sklade