Počítač MSI Creator P100 profesionálny počítač pre tvorcov

MSI
PRESTIGE P100

INTERPRETÁCIA KREATIVITY

„Hide & Seek“ nie je len detská hra, ale aj koncepcia dizajnu MSI Prestige P100. Namiesto toho, aby MSI tvorilo iba počítače, stáva sa súčasťou života tvorcov štýlovým, luxusným a estetickým dizajnom, ktorý sa zrodil s cieľom odhaliť originalitu tvorcov a neobmedzenú tvorivú víziu.

Počítač MSI Creator P100 profesionálny počítač pre tvorcov
Počítač MSI Creator P100 profesionálny počítač pre tvorcov

NEOBMEDZENÁ VÍZIA

Vysoko výkonný počítač Prestige P100 obsahuje precízne zabudované najvýkonnejšie grafické procesory NVIDIA GeForce RTX ™ na svete. Navrhnuté a testované sú špeciálne pre kreatívne pracovné postupy. Tvorte bez obmedzení. Teraz môžete.

PRESNOSŤ A DETAILY

Grafika MSI GeForce RTX urýchľuje úlohy vykresľovania a pracuje v reálnom čase s vašimi 3D aplikáciami a animáciou. Vďaka svojej úžasnej sile Prestige P100 dokonale poháňa niekoľko displejov s vysokým rozlíšením, úpravu fotografií a videa, CAD pracovné postupy pre achitektúru, inžinierstvo a výrobu, ako aj médiá a zábavu.

Počítač MSI Creator P100 profesionálny počítač pre tvorcov
Počítač MSI Creator P100 profesionálny počítač pre tvorcov

TVORTE, ABY STE OŽIVILI VAŠE NÁPADY

MSI Creator Centre posúva optimalizáciu na ďalšiu úroveň pomocou ľahko nastaviteľných systémových režimov. Pomáha uprednostňovať a prideľovať prostriedky, ktoré máte k dispozícii, aby sa urýchlil výkon softvéru, s ktorým každý deň pracujete. MSI Creator OSD zas pomôže nájsť ten najpresnejší farebný rozsah pre vašu tvorbu. 

Odporúčané produkty (1)

MSI Prestige P100 9SD-228EU
MSI Prestige P100 9SD-228EU

Intel Core i7-9700K (BNCH-14619b) / 32GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 1000GB + HDD 2000GB (5400rpm) / nVidia RTX 2070 Super 8GB / bez DVD / WiFi / BT / USB 2.0 / USB 3.1 / LAN / HDMI / DisplayPort / Predné USB 2.0 / USB 3.1 / USB 3.1 Typ-C / Win10Pro 64-bit / Čierny / MicroTower / 2r (2r) Carry-In

1 769,01 €
Na sklade