MSI Prestige PS341WU

Sme tvorcovia!

MSI Prestige PS341WU sa inšpiroval kombináciou západnej olejovej a východnej atramentovej maľby. Asymetrický kruh a zakrivená čiara na chrbte dokonale ladia so symetrickým štvorcom na prednej strane - integrujú zážitok zo sledovania do života tvorcov.

Zachyťte obraz s úžasnými tieňmi

Vychutnajte si čisté a realistické odtiene s presnejšími farbami a širším kontrastným pomerom, čím získate obraz skutočne vysokej kvality. S vrstvou nanočastíc aplikovanou na podsvietenie LED tieto častice absorbujú určité vlnové dĺžky svetla, napríklad absorbujú prebytok alebo zbytočnú žltú a oranžovú farbu, čo vedie k presnejším červeným odtieňom.

Detailné zobrazenie

34" 5K2K ultraširoké (5120 x 2160/21: 9) rozlíšenie podporuje 4K okno v plnej veľkosti a pracovný priestor vyrovnávacej pamäte na súčasné zobrazenie obsahu. Prinesie vám efektívnejší zážitok z viacerých úloh. 34-palcový širokouhlý displej s rozlíšením WUHD vám nielenže prináša viac vizuálnych informácií, ale tiež určite objasní každý detail, aj taký, ktorý by ste si nikdy nevšimli.

MSI Prestige PS341WU