MSI PS63 Modern

Tenký, elegantný, prestížny

Nenechávajte svoju kreativitu postávať, posilnite ju. MSI spolupracuje s Discovery Channel a dopĺňa tak neobmedzenú kreativitu a inovácie. Motivovaný prieskumným duchom a non-stop kreativitou, PS63 Modern bol starostlivo navrhnutý tak, aby sledoval najväčší úspech vo vašich odborných znalostiach.

Notebook MSI PS63 Modern

Vytvorený tak, aby bol objavený

Tento notebook, inšpirovaný nekonečným vesmírom, je vytvorený v jedinečnom diamantovom dizajne a pieskovanej textúre. Je ukončená hlbokými uhlíkovými sivými farbami a brilantnou galaxiou modrej farby, ktorá obklopuje hrany notebooku. PS63 Modern je výsledkom starostlivého dizajnu a výkonu.

Bezkonkurenčný výkon

Najnovší procesor Intel Core i7 umožňuje multitasking a plynulé vykresľovanie grafiky. S bezprecedentnou rýchlosťou je vaša kreativita plne optimalizovaná.

Notebook MSI PS63 Modern
Notebook MSI PS63 Modern

Stvorený pre víťazstvo

Notebook s technológiou GeForce Max-Q, ktorá vytláča celý výkon GPU NVIDIA GeForce do svetovo najrýchlejších, najtichších a najtenších notebookov. Konečne notebook, ktorý si môžete položiť na koleno.