Herný notebook MSI Raider GE77 HX

MSI
GE77 HX RAIDER

rozsvieťte im

Cestujte v čase a priestore s ultimátnou silou a prepracovaným dizajnom. Raider GE77 HX prichádza s najnovšími procesormi Intel Core i9 spolu s grafickými kartami série RTX 30 pre ten najlepší zážitok z hrania, aký si len viete predstaviť. 

Herný notebook MSI Raider GE77 HX

Stvorený pre hranie

Špeciálne riešenie chladenia procesora a grafickej karty predstavuje technológia Cooler Boost 5. Väčšie ventilátory a širšie trubice zaistia maximálny výkon pri hraní. Notebook je vysoko optimalizovaný pre hráčov a preto disponuje 17,3-palcovým displejom s vysokou obnovovacou frekvenciou a plynulým obrazom s možnosťou rozlíšenia až do 4K. 

Herný notebook MSI Raider GE77 HX

Sila, ktorá vydrží

Veľkokapacitná batéria s veľkosťou až 99,9 Wh sa veľmi rýchlo nabije a zároveň poskytuje dlhšiu dobu prevádzky. Notebook disponuje panoramatickým podsvietením po celej prednej časti. Zvukový systém DynaAudio s 2-stranovým basovým reproduktorom umožní vychutnať si zvuk naplno. Zariadenie disponuje najnovším štandardom Wi-Fi 6E, technológiou Intel Killer na zabezpečenie plynulého a stabilného pripojenia Wi-Fi, ako aj exkluzívne centrum MSI Center. 

Herný notebook MSI Raider GE77 HX
Herný notebook MSI Raider GE77 HX

• Procesory Intel Core i9;
• Grafické karty série RTX 30;
• Podsvietenie Mystic Light;
• 17,3-palcový herný displej s IPS panelom;
• Chladenie Cooler Boost 5 s 2 ventilátormi a 7 tepelnými trubicami;
• MSI Center pre exkluzívny herný režim;
• Podsvietená RGB klávesnica;
• Dvojité reproduktory od DynaAudio