Herný notebook MSI Stealth 15

MSI
Stealth 15

PRaktický. Herný. Štýlový.

Ostrý vzhľad a vynikajúci výkon v sebe spája nové zariadenie MSI Stealth 15. Šikovný pomocník ti umožní jednu sekundu venovať sa práci a v ďalšej vstúpiť na bojisko a bojovať o cenné víťazstvo. Uspejte v hocičom s poriadnym notebookom, nech ste kdekoľvek. 

Herný notebook MSI Stealth 15

Pre podnikanie, NA hry

Všestranne zameraný notebook Stealth 15 zaujme najmä svojím tenkým a ľahkým kovovým prevedením. Typické čierne vyhotovenie poskytuje decentne odvážny tón pre herných nadšencov aj technologickú elitu.

Herný notebook MSI Stealth 15

Presne taký, aký by mal byť

Herné notebooky MSI sú plne prispôsobené hráčom. Vysoké rozlíšenie a rýchla obnovovacia frekvencia poskytujú realistické a plynulé hranie. K dispozícii je viacero verzií 15,6-palcového displeja v závislosti od konkrétnej konfigurácie - UHD, QHD alebo Full HD rozlíšenie či OLED alebo IPS panel.  

Herný notebook MSI Stealth 15

Presvedčí vás jeho výbava

Najnovšie technológie robia z herných zariadení oveľa zaujímavejšie produkty. Napríklad chladenie Cooler Boost Trinity+ spolu s tepelnými trubicami, ktoré sú pripojené k CPU aj GPU vykazujú oveľa efektívnejší systém odvádzania tepla. Vo výbave samozrejme nechýba silná batéria či široká škála portov.

Herný notebook MSI Stealth 15