Herný notebook MSI Stealth 17 Studio

MSI
Stealth 17 Studio

PRaktický. Herný. Štýlový.

MSI prináša kombináciu ostrého vzhľadu a vynikajúceho výkonu v úplne novom prevedení notebooku Stealth 17 Studio, ktorý privedie každého hráča k cestovaniu v čase. V jednu sekundu môžete pracovať  a v ďalšej bojovať o cenné víťazstvo. Uspejte v oboch naraz so silou procesorov Intel, nabitými grafickými kartami a najnovšími komponentmi. 

Herný notebook MSI Stealth 17 Studio

Pre podnikanie, NA hry

Kovové šasi so zosilneným pántom dodávajú decentne herný nádych zariadeniu Stealth 17 Studio, v ktorom je uložený 17-palcový displej. Ultra vysoké rozlíšenie Mini LED 4K povyšuje detaily na vyššiu úroveň. Vysoko kontrastné farby poskytujú verné vykreslenie bielej a čiernej, pričom silnejší jas pomôže najmä v miestnostiach s nízkou úrovňou šera či pri používaní v exteriéri. 

Herný notebook MSI Stealth 17 Studio

Kvalitný zvukový systém

Stealth 17 Studio plní tie najvyššie akustické očakávania. Má zabudovaný 6 reproduktorový priestorový zvukový systém spolu s Dynaaudio, pričom sa jedná o dva páry reproduktorov s potlačením okolitých šumov a pár výškových reproduktorov. 

Herný notebook MSI Stealth 17 Studio

Presvedčí vás jeho výbava

Najnovšie technológie robia z herných zariadení oveľa zaujímavejšie produkty. Napríklad chladenie Cooler Boost 5 spolu s tepelnými trubicami, ktoré sú pripojené k CPU aj GPU vykazujú oveľa efektívnejší systém odvádzania tepla. Vo výbave samozrejme nechýba silná batéria, Thunderbolt 4 či Wi-Fi 6E. 

Herný notebook MSI Stealth 17 Studio

Odporúčané produkty (1)

MSI Stealth 17 Studio A13VH-054CZ Core Black
MSI Stealth 17 Studio A13VH-054CZ Core Black

Intel Core i9-13900H (BNCH-31371b) / 17,3" WQHD Matný IPS 240Hz / 32GB DDR5 / M.2 PCIe SSD 1000GB / nVidia 4080 12GB / WiFi / BT / FPR / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / Thunderbolt 4 / LAN / HDMI / bez DVD / Win11H 64-bit / čierny / 2r (2r) Carry-In

3 299,55 €
Na sklade