Herný notebook MSI Stealth GS77

MSI
Stealth GS77

pre hranie aj biznis

Zažite kombináciu herných a obchodných funkcií v jednom zariadení. Nový Stealth GS77 je stvorený pre podnikanie aj hranie hier. Navyše kovové šasi so zosilneným pántom dotvárajú odvážny a decentný dizajn pre herných nadšencov aj pre biznis priestor.

Herný notebook MSI Stealth GS77

HRAJTE NA CESTÁCH

Hranatý, tenký a ľahký 17-palcový notebook v sebe skrýva nielen kvalitné komponenty, ale zároveň množstvo inovatívnych technológií, ktoré jednoznačne využijete. Pomocou systému Windows Hello sa ľahko prihlásite zosnímaním tváre alebo odtlačku prsta. Vďaka technológiám MSI Noise Reduction a AI Noise Cancellation bude kvalita vašich videohovorov oveľa vyššia. Vzhľadom na bezpečnosť je možné kameru zakryť fyzickým prepínačom.

Herný notebook MSI Stealth GS77

VIAC VÝKONU, VIAC FLEXIBILITY

Notebook prichádza s vylepšeným chladením Cooler Boost 5, ktoré podporí výkon aj pri extrémnom hraní. Stabilné pripojenie k internetu zabezpečí Wi-Fi 6E a o rýchly prenos dát sa postará Thunderbolt 4. K dispozícii sú až tri druhy 17,3-palcového displeja, ktoré sú priamo optimalizované pre hráčov. V závislosti od konkrétnej konfigurácie je možné rozlíšenie FHD - 360Hz, QHD - 240Hz alebo UHD - 120Hz. 

Herný notebook MSI Stealth GS77