Biznis notebook MSI Summit

MSI
SUMMIT B15

PREDURČENÝ K ÚSPECHU

Séria SUMMIT, ktorá je určená najmä pre manažérov a obchodníkov, poskytuje najvyššiu produktivitu, zabezpečenie, spoľahlivosť a štýl vo svojej triede. Summit B15 je určený pre tých, ktorí sa neustále snažia uspieť a pozdvihnúť svoje podnikanie na vyššiu úroveň.

Biznis notebook MSI Summit

VÝKON BEZ OBMEDZENÍ

SUMMIT B15 využíva procesory Intel Core najnovšej generácie spolu s najvýkonnejšími integrovanými grafickými kartami. Prináša výkon ťažkej váhy v ľahkom prenosnom šasi, ktoré vás udrží v pracovnom nasadení, nech ste kdekoľvek. Procesor Intel Core zvyšuje produktivitu a zrýchľuje váš pracovný tok, vďaka čomu môže vaše podnikanie na cestách bleskurýchlo prekonávať náročné úlohy rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Voliteľná grafika GeForce MX zabezpečí pohodlnú úpravu videa a fotografií - to všetko bez zníženia výdrže batérie.

Popis
Popis
Popis
Popis

OPTIMÁLNA MOBILITA

Summit B15 s elegantným ľahkým hliníkovým telom je navrhnutý pre vysokú mobilitu a pre nepretržité fungovanie na cestách, prácu kedykoľvek a kdekoľvek s batériou s dlhou výdržou a technológiou rýchleho nabíjania. 

POPIS

1,6 kg

ultra ľahký

10 hodín+

výdž batérie

20 V

poskytovanej energie

Zabezpečenie na podnikovej úrovni

Summit B15 je vybavený Trusted Platform Module (TPM) technológiou, ktorá poskytuje hardvérové fukncie zabezpečenia. Špeciálne led svetlo zas upozorňuje na zapnutie/vypnutie webovej kamery. Centrálne uzamknutie zariadenia riadi prístup k USB portom a SD karte a dodáva tak ďalšiu úroveň zabezpečenia údajov. Samozrejmosťou je čítačka odtlačkov prstov a autentifikácia FIDO 2. 

Biznis notebook SUMMIT
Biznis notebook SUMMIT

Odolnosť na vojenskej úrovni

Modely Summit B spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G pre spoľahlivosť a odolnosť. MSI Centrum pre obchod a produktivitu posúva optimalizáciu na ďalšiu úroveň s ľahko nastaviteľnými systémovými režimami a prostriedkami pre širokú škálu scenárov a potrieb. 

Odporúčané produkty (1)

MSI Summit B15 A11M-088CZ
MSI Summit B15 A11M-088CZ

Intel Core i7-1165G7 (BNCH-10517b) / 15,6" FHD Matný IPS / 16GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 1000GB / Intel Iris Xe Graphics / WiFi / BT / USB 3.2 / HDMI / bez DVD / Win10Pro 64-bit / čierny / 2r (2r) Carry-In

1 178,69 €
Informujte sa