Profesionálny Notebook MSI Summit E13 Flip Evo

MSI
SUMMIT E13 Flip Evo

PREDURČENÝ K ÚSPECHU

Výkon a dizajn sú základnými aspektmi pri kúpe profesionálneho notebooku. Summit E13 Flip Evo v sebe spája prepracované vyhotovenie s modernými technológiami, ktoré sú určené priamo pre podnikových užívateľov, obchodníkov či manažérov na cestách. Notebook je vybavený 360 stupňovým pántom a dotykovým displejom, pričom je poháňaný procesormi Intel Core. Navyše poskytuje dostatočné zabezpečenie, spoľahlivosť a vysokú produktivitu. Užite si skutočný výkon, ktorý potrebujete pre svoj úspech.

Profesionálny Notebook MSI Summit E13 Flip Evo

OPTIMÁLNA MOBILITA 

Summit E13 Flip Evo je k dispozícii v čiernej farbe s elegantnými okrajmi a gravírovanou línou, ako aj v bielom prevedení, ktoré vyniká striebornými detailmi. 360 stupňový výklopný dizajn zapracovaný v hliníkovom tele notebooku umožňuje použiť zariadenie vo viacerých polohách, teda spĺňa funkciu ergonómie. Je navrhnutý pre vysokú mobilitu, neptretržité fungovanie a prácu na cestách, pričom používatelia ocenia najmä batériu s výdržou až 20 hodín a s možnosťou rýchleho nabíjania. 

Profesionálny Notebook MSI Summit E13 Flip Evo
Profesionálny Notebook MSI Summit E13 Flip Evo
Profesionálny Notebook MSI Summit E13 Flip Evo
Profesionálny Notebook MSI Summit E13 Flip Evo
Profesionálny Notebook MSI Summit E13 Flip Evo
Profesionálny Notebook MSI Summit E13 Flip Evo

Výnimočný výkon v elegantnom tele

Venujte sa naplno svojej práci so zariadením Summit E13 Flip Evo. Vnútri hliníkového tela sa ukrývajú najnovšie procesory 11. generácie Intel Core i7 so zdieľanou grafickou kartou Intel Iris Xe Graphics, ktoré v kombinácii s platformou Intel Evo poskytnú skvelú kombináciu výkonu, odozvy, výdrže batérie a ohromujúceho vizuálu v štýlovom a elegantnom prevedení notebooku. To všetko doplnené o operačnú pamäť 16GB DDR4 a vysokorýchlostné úložisko až do veľkosti 1TB. Pre maximálnu produktivitu je k dispozícii aj stylus MSI Pen, s ktorým môžete jednoducho zaznamenávať svoje nápady a poznámky. 

Displej šitý na mieru

Displej zariadenia Summit E13 Flip Evo je doslova šitý na mieru. 13" dotykový panel s rozlíšením Full HD+ v matnom prevedení, technológiou IPS a svietivosťou až 300 nitov disponuje pomerom strán 16:10, čím poskytuje pohodlnejší zážitok pre svojich používateľov. 

Profesionálny Notebook MSI Summit E13 Flip Evo

ZVYŠOVAČ PRODUKTIVITY

Každodenní používatelia ocenia aj konektivitu zariadenia Summit E13 Flip Evo. Vo výbave notebooku je viacero USB portov, ThunderBolt 4, čítačka kariet, ako aj pripojenie Wi-Fi 6E. K dispozícii je webkamera v rozlíšení HD a prvotriedne podnikové zabezpečenie - TPM modul, ktorý poskytuje hardwarové zabezpečenie, Windows Hello, či čítačka odtlačkov prstov. V rámci odolnosti zariadenie prešlo aj vojenskou certifikáciou MIL-STD-810G.

Profesionálny Notebook MSI Summit E13 Flip Evo

Odporúčané produkty (2)

MSI Summit E13 Flip Evo A12MT-054CZ Ink Black
MSI Summit E13 Flip Evo A12MT-054CZ Ink Black

Intel Core i5-1240P (BNCH-18256b) / 13,4" FHD+ Matný Touch IPS 120Hz / 16GB DDR5 / M.2 PCIe SSD 512GB / Intel Iris Xe Graphics / WiFi / BT / FPR / USB 3.2 / Thunderbolt 4 / HDMI / bez DVD / Win11H 64-bit / čierny / 2r (2r) Carry-In

1 408,80 €
Na sklade
MSI Summit E13 Flip Evo A11MT-060CZ Ink Black
MSI Summit E13 Flip Evo A11MT-060CZ Ink Black

Intel Core i7-1185G7 (BNCH-11901b) / 13,4" FHD+ Matný Touch IPS 60Hz 300nits / 16GB DDR4 / M.2 PCIe SSD 512GB / Intel Iris Xe Graphics / WiFi / BT / FPR / USB 3.2 / USB 3.2 Typ-C / Thunderbolt 4 / bez DVD / Win10Pro 64-bit / čierny / 2r (2r) Carry-In

1 188,30 €
Informujte sa