Biznis notebook MSI Summit

MSI
SUMMIT E14

PREDURČENÝ K ÚSPECHU

Séria SUMMIT, ktorá je určená najmä pre manažérov a obchodníkov, poskytuje najvyššiu produktivitu, zabezpečenie, spoľahlivosť a štýl vo svojej triede. Summit E14 so 14-palcovou FHD alebo voliteľnou UHD obrazovkou je určený pre skutočných profesionálov, ktorí vedia, čo pre svoj úspech potrebujú.

Biznis notebook MSI Summit

VÝKON BEZ OBMEDZENÍ

SUMMIT E14 využíva procesory Intel Core najnovšej generácie spolu s najvýkonnejšími integrovanými grafickými kartami. Prináša výkon ťažkej váhy v ľahkom prenosnom šasi, ktoré vás udrží v pracovnom nasadení, nech ste kdekoľvek. Procesor Intel Core zvyšuje produktivitu a zrýchľuje váš pracovný tok, vďaka čomu môže vaše podnikanie na cestách bleskurýchlo prekonávať náročné úlohy rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Voliteľná grafika GeForce GTX zabezpečí pohodlnú úpravu videa a fotografií - to všetko bez zníženia výdrže batérie.

Popis
Popis
Popis
Popis

OPTIMÁLNA MOBILITA

Summit E14 s elegantným ľahkým hliníkovým telom je navrhnutý pre vysokú mobilitu a pre nepretržité fungovanie na cestách, prácu kedykoľvek a kdekoľvek s batériou s dlhou výdržou a technológiou rýchleho nabíjania. 

POPIS

1,3 kg

ultra ľahký

10 hodín+

výdž batérie

20 V

poskytovanej energie

Zabezpečenie na podnikovej úrovni

Summit E14 je vybavený Trusted Platform Module (TPM) technológiou, ktorá poskytuje hardvérové fukncie zabezpečenia. Špeciálne led svetlo zas upozorňuje na zapnutie/vypnutie webovej kamery. Centrálne uzamknutie zariadenia riadi prístup k USB portom a SD karte a dodáva tak ďalšiu úroveň zabezpečenia údajov. Samozrejmosťou je čítačka odtlačkov prstov a autentifikácia FIDO 2. 

Biznis notebook SUMMIT
Biznis notebook SUMMIT

Odolnosť na vojenskej úrovni

Modely Summit E spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G pre spoľahlivosť a odolnosť. MSI Centrum pre obchod a produktivitu posúva optimalizáciu na ďalšiu úroveň s ľahko nastaviteľnými systémovými režimami a prostriedkami pre širokú škálu scenárov a potrieb.