Biznis notebook MSI Summit E14 Flip Evo

MSI
SUMMIT E14 Flip Evo

Predurčený uspieť

Moderné technológie prichádzajú do sveta biznisu v ladnom, elegantnom vyhotovení notebooku Summit E14 Flip Evo. Špeciálnou výhodou tohto zariadenia je najmä certifikácia Intel Evo, konvertibilný dizajn či väčší displej v pomere 16:10. Vychutnajte si podstatný výkon v spoľahlivom dizajne. Otvorte, zložte, otočte a pohodlne pracujte v režime, ktorý vám vyhovuje.

Biznis notebook MSI Summit E14 Flip Evo

VHODNÝ NA PRÁCU 

Notebook Summit E14 Flip Evo vychádza z potrieb ľudí, ktorí potrebujú pracovať v rôznych podmienkach, či už cestujú za zákazníkom, pracujú v kancelárii alebo prezentujú najnovší projekt, potrebujú zariadenie, ktoré sa plne prispôsobí aktuálnym podmienkam. Navyše notebook disponuje 14-palcovým displejom v pomere 16:10, čo znamená optimálny rozmer pre prácu s dokumentami a tabuľkami.

Biznis notebook MSI Summit E14 Flip Evo
Biznis notebook MSI Summit E14 Flip Evo

Technológie skryté v elegantnom tele

Notebook Summit E14 Flip Evo spĺňa kritériá platformy Intel Evo, ktorú môžeme definovať ako záruku kvality, že zariadenie je vybavené dobrým výkonom, špičkovou efektivitou a širokou konektivitou. Disponuje najnovšími procesormi Intel Core i7 s výkonnými integrovanými aj grafickými kartami.  

Pripojenie a výdrž bez kompromisov

Dlhšia výdrž batérie poskytne silu na zvládnutie ťažkých pracovných dní v kapacite až 10 hodín, pričom najnovšia Wi-Fi 6E zabezpečí bleskovú rýchlosť spolu so stabilným a plynulým sieťovým pripojením. Nebudete sa tak musieť báť, že vaše online konferencie a video hovory sa stanú obeťou slabého internetu, ale ani zlej kvality zvuku. Spolu s vojenskou certifikáciou je notebook plnohodnotným spoločníkom do práce aj mimo kancelárie.

Biznis notebook MSI Summit E14 Flip Evo

ZABEZPEČENIE NA PODNIKOVEJ ÚROVNI

Ak sa notebook stal vaším pracovným nástrojom musíte brať ohľad na poriadne zabezpečenie. S technológiou findWithTile budete vždy vedieť kde sa laptop nachádza, pričom s hardvérovým zabezpečením TPM 2.0 bude váš disk neustále chránený. Windows Hello zaistí bezpečné prihlásenie pomocou tváre alebo odtlačku prsta a tobii AWARE vám pomôže zachovať si súkromie pred nechcenými pohľadmi na displej.

Biznis notebook MSI Summit E14 Flip Evo