Biznis notebook MSI Summit E16 Flip Evo

MSI
SUMMIT E16 Flip Evo

dosiahnite úspech

Inšpirovaný svetom biznisu a plný moderných technológií. Nový Summit E16 Flip Evo je stvorený pre manažérov, obchodníkov a ľudí, ktorí potrebujú kvalitný výkon v elegantnom šasi. Je vhodný do kancelárie, na dlhé cesty či vyčerpávajúce prezentácie, s ktorými potrebujete ohúriť svoje okolie. Prispôsobte si jeho podobu a ukážte sa.

Biznis notebook MSI Summit E16 Flip Evo

BEZ OBMEDZENÍ 

Summit E16 Flip Evo spĺňa kritériá platformy Intel Evo, ktorú môžeme definovať ako záruku kvality, že zariadenie je vybavené dobrým výkonom, špičkovou efektivitou a širokou konektivitou. Notebook disponuje najnovšími procesormi Intel Core i7 s výkonnými integrovanými aj grafickými kartami.  

Biznis notebook MSI Summit E16 Flip Evo
Biznis notebook MSI Summit E16 Flip Evo

Technológie skryté v elegantnom tele

Najnovšie prevedenie Wi-Fi 6E zabezpečí ohromujúcu rýchlosť pripojenia a udrží stabilnú sieť aj pri jej zdieľaní s ďalšími používateľmi. Plynulé streamovanie či videokonferencie podporí rovnako nízka latencia. Pre profesionálov a plné využitie zariadenia je tu MSI Pen, ktoré umožňuje užívateľovi slobodne vyjadrovať a kresliť svoje nápady. Stylus dokonca získal ocenenie CES 2021. 

Displej pre kancelársku prácu

Displej zariadenia Summit E16 Flip Evo je starostlivo prispôsobený kancelárskej práci pre pomer dispeja 16:10. Klasických 16:9 je určených pre sledovanie filmov a seriálov, pričom s pomerom 16:10 sa ľahšie čítajú dokumenty. 16-palcový displej poskytne nielen viac pracovnej plochy, ale vďaka silnejšej batérii vydrží až 11 hodín prevádzky.

Biznis notebook MSI Summit E16 Flip Evo

PODPORA PRODUKTIVITY

Každodenní používatelia ocenia konektivitu zariadenia Summit E16 Flip Evo. Vo výbave notebooku je viacero USB portov, ThunderBolt 4, HDMI port ako aj čítačka kariet. K dispozícii je webkamera v rozlíšení HD a prvotriedne podnikové zabezpečenie - TPM modul, ktorý poskytuje hardwarové zabezpečenie, Windows Hello, či čítačka odtlačkov prstov. V rámci odolnosti zariadenie prešlo aj vojenskou certifikáciou MIL-STD-810G.

Biznis notebook MSI Summit E16 Flip Evo