Herný notebook MSI Titan GT77

MSI
GT77 TITAN

dominuje svetu

Predstavujeme vám vrchol hrania. Luxusný zážitok a inovatívne technológie doplnené o extrémny výkon, za ktorým stoja špičkové komponenty. Navyše vďaka prepracovanému dizajnu a estetickému podsvieteniu Mystic Light Bar plne oceníte aj dizajn notebooku. GT77 Titan je znovu zrodený pre prvotriedne hranie.

Herný notebook MSI Titan GT77

Viac úložiska Aj pamäte

Titan GT77 prichádza nabitý inovatívnymi riešeniami. Technológia OverBoost predstavuje schopnosť procesora a grafickej karty pri plnom zaťažení posunúť sa na najextrémnejšiu úroveň bez toho, aby sa obetovala frekvencia alebo stabilita.  Zariadenie je vybavené 4 slotmi pre operačnú pamäť DDR5 s maximálnou kapacitou 128GB a rovnako 4 slotmi M.2 pre zapojenie SSD diskov až do veľkosti 8TB. Pritom je tento výkonný hardvér ukrytý v naozaj tenkom šasi. 

Herný notebook MSI Titan GT77

Dôležité PRE HRU

Jedinečná mechanická klávesnica Cherry MX Ultra Low je špeciálne navrhnutá pre notebooky s ultratenkým tvarom. K dispozícii je aj možnosť prepínania medzi rôznymi režimami svetelnej funkcie Mystic Light Bar pre dotvorenie hernej atmosféry v okolitom priestore. A spolu so systémom chladenia Cooler Boost Titan, ktorý bol navrhnutý pre maximalizáciu výkonu procesora a grafickej karty s dizajnom 4 ventilátorov a 7 tepelných trubíc ľahko zvládne akúkoľvek intenzitu hrania či multitaskingu.

Herný notebook MSI Titan GT77
Herný notebook MSI Titan GT77

• Najnovšie procesory Intel Core i9;
• Grafické karty rady GeForce RTX 3000;
• 17,3" herný displej na úrovni IPS;
• Chladenie Cooler Boost Titan;
• Per-Key RGB herná klávesnica od SteelSeries;
• 99,9Wh kapacita baterky;
• Najnovšia Wi-Fi 6E;
• Ultra tenký a ľahký;

Odporúčané produkty (1)

MSI GT77 Titan 12UHS-014CZ Core Black
MSI GT77 Titan 12UHS-014CZ Core Black

Intel Core i9-12900HX (BNCH-35459b) / 17,3" UHD (4K) Matný IPS 120Hz / 64GB DDR5 / M.2 PCIe SSD 2000GB / nVidia RTX 3080 Ti 16GB / WiFi / BT / FPR / USB 3.2 / Thunderbolt 4 / LAN / HDMI / miniDisplayPort / bez DVD / Win11Pro 64-bit / čierny / 2r (2r) Carry-In

5 044,60 €
Informujte sa