Herný notebook MSI Titan GT77 HX

MSI
GT77 HX TITAN

dominuje svetu

Predstavujeme vám vrchol hrania. Luxusný zážitok a inovatívne technológie doplnené o extrémny výkon, za ktorým stoja špičkové HX komponenty. Navyše vďaka prepracovanému dizajnu a estetickému podsvieteniu Mystic Light Bar plne oceníte aj dizajn notebooku. GT77 Titan je znovu zrodený pre prvotriedne hranie.

Herný notebook MSI Titan GT77 HX

Viac úložiska Aj pamäte

Titan GT77 HX prichádza nabitý inovatívnymi riešeniami. Technológia OverBoost  Ultra predstavuje schopnosť procesora a grafickej karty pri plnom zaťažení posunúť sa na najextrémnejšiu úroveň bez toho, aby sa obetovala frekvencia alebo stabilita.  Zariadenie je vybavené 4 slotmi pre operačnú pamäť DDR5 s maximálnou kapacitou 128GB a rovnako 4 slotmi M.2 pre zapojenie SSD diskov až do veľkosti 8TB. Pritom je tento výkonný hardvér ukrytý v naozaj tenkom šasi. 

Herný notebook MSI Titan GT77 HX

Dôležité PRE HRU

Jedinečná mechanická klávesnica Cherry MX Ultra Low je špeciálne navrhnutá pre notebooky s ultratenkým tvarom. K dispozícii je aj možnosť prepínania medzi rôznymi režimami svetelnej funkcie Mystic Light Bar pre dotvorenie hernej atmosféry v okolitom priestore. A spolu so systémom chladenia Cooler Boost Titan, ktorý bol navrhnutý pre maximalizáciu výkonu procesora a grafickej karty s dizajnom 4 ventilátorov a 7 tepelných trubíc ľahko zvládne akúkoľvek intenzitu hrania či multitaskingu.

Herný notebook MSI Titan GT77 HX
Herný notebook MSI Titan GT77 HX

• Najnovšie procesory Intel Core i9;
• Grafické karty rady GeForce RTX 4000;
• 17,3" herný displej na úrovni IPS;
• Chladenie Cooler Boost Titan;
• RGB herná klávesnica od SteelSeries;
• 99,9Wh kapacita baterky;
• Najnovšia Wi-Fi 6E;
• Ultra tenký a ľahký;