MSI Trident A

Trident A je vybavený procesorom Intel Core i7 9. generácie. Zažite výkon ďalšej generácie s procesorom novej generácie. Zažite vylepšené hranie a rýchlejšie vykreslenie až o 50%.

Herný počítač MSI Trident A

NVIDIA Turing

Táto revolučná architektúra v kombinácii s našou úplne novou platformou GeForce RTX spája sledovanie lúčov v reálnom čase, umelú inteligenciu a programovateľné tieňovanie.

Ray Tracing

Sledovanie lúčov je definitívnym riešením pre živé osvetlenie, odrazy a tiene, ktoré ponúkajú tradičnú techniku vykreslenia realistickú úroveň ďaleko nad rámec toho, čo je možné. NVIDIA Turing je prvý GPU schopný sledovať lúče v reálnom čase.

Výkon a chladenie

Herné GPU GeForce RTX sú nabité pamäťou GDDR6 novej generácie, podporou funkcií DirectX 12 a ďalšími. Chladenie je nevyhnutné pre herné systémy. MSI Trident A je vybavený špeciálnou a exkluzívnou technológiou Silent Storm Cooling 3.

Najlepšia ochrana

Aby sme chránili najdôležitejšiu súčasť vášho herného počítača a grafickú kartu MSI, navrhli sme ju vo zvislej polohe. Zabráni sa tým ohnutiu karty alebo poškodeniu slotu PCI-E počas prepravy.

Jednoduchý upgrade

Trident A umiestňuje hlavné komponenty na oboch stranách - Odstráňte podstavec zo spodnej a dvoch bočných panelov a potom môžete komponenty ľahko upgradovať.

Dragon Center

Nové používateľské rozhranie spája všetky softvérové funkcie MSI do jednej konkrétnej aplikácie - MSI Dragon Center. Nielenže integruje všetky softvérové funkcie MSI, ale tiež synchronizuje všetky produkty MSI.

Herný počítač MSI Trident A