Herný notebook MSI Vector GP66

MSI
GP66 Vector

Zameraný NA výkon

Základný kameň priestoru v podobe vektora formuje svet 2D a 3D dimenzie a siaha až k tým nepoznaným. A práve z tých sa zrodil nový Vector GP66. Bez ohľadu na dimenziu, ktorá práve definuje váš priestor, Vector GP66 vám svoj výkon predstaví v plnej sile bez okolitých vplyvov.

Herný notebook MSI Vector GP66

ODolný A spoľahlivý

Odolná a spoľahlivá konštrukcia zariadení Vector GP66 disponuje ostrými líniami v drsnom čiernom prevedení. Notebook je šitý na mieru hráčom, pričom 15,6-palcové šasi ukrývajú kvalitný displej s vysokou obnovovacou frekvenciou a plynulým obrazom či rozlíšením až do QHD. Môžete k nemu zapojiť aj tri monitory a vychutnávať si hru.

Herný notebook MSI Vector GP66

Dôležité PRE HRU

Revolučné chladenie Cooler Boost 5 zabezpečené vyhradeným tepelným riešením pre procesor aj grafickú kartu so 6 tepelnými trubicami zaisťuje maximalny výkon. Očarí vás tiež zvuk vo vysokom rozlíšení a Nahimic by steelseries vylepší priestorový 3D zvuk v hre aj filme pre ešte autentickejší zážitok. Najnovšia Wi-Fi 6E poskytne ohromujúcu rýchlosť a zároveň udrží plynulé a stabilné pripojenie.

Herný notebook MSI Vector GP66
Herný notebook MSI Vector GP66

• Najnovšie procesory Intel Core i9;
• Grafické karty rady GeForce RTX 3000;
• 15,6" herný displej na úrovni IPS;
• Cooler Boost 5 s 2 ventilátormi a 6 tepelnými trubicami;
• Per-Key RGB herná klávesnica od SteelSeries;
• MSI Center s exkluzívnym herným režimom;
• MSI App Player pre komunikáciu medzi mobilom a notebookom;
• Najnovšia Wi-Fi 6E pre bezstarostný zážitok
• Pripravený pre zvuk vo vysokom rozlíšení;